Skocz do zawartości
KRXS

Poszukuję nowego TV 32"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuję TV 32" (szczerze to rozglądałęm się tylko za LCD, bo czytałem że plazmowe opłaca się dopiero przy 40"+)

Moje warunki:

Jakie masz warunki? - ~3,5x4,5m

Jaki sygnał? - Cyfra +, kablowka

Jaka odległość od ekranu? - ~2m

Jakie urządzenia do podłączenia? - PC, w przyszłosci może DVD, Aparat Cyfrowy

Jaka klasa cenowa? - ~2000zl - 2500zl

Więcej oglądasz w dzień czy w nocy? - Popołudnie, wieczór

Jakie masz nasłonecznienie pokoju ? - średnie/małe

Ile osób zasiada przed telewizorem? - 1-2

Jaki masz ulubiony program? - Filmy, programy muzyczne

Jaki masz telewizor? - Grundig 21" (CRT)

Ma stać czy wisieć? - Stać

Szczegóły dodatkowe:

Z racji że pokój mój nie jest za duży i układ mebli, poszukuję TV o szerokości ~78cm (taka mam szafkę pod TV, oraz dwa segmenty po obu stronach szafki) Chociaż gdyby nie był za wysoki, to mógłbym go te ~3-5cm wysunąc poza obręb szafki.

Rozglądałem się za różnymi modelami i wiem że cięzko jest znaleźć 32" o takiej szerokości, a już o 37" nie wspomnę.

Nie znam się za dobrze, dlatego szukam pomocy u was. Zależy mi żeby jakość była jak najlepsza i żeby TV był dosyć żywotny.

Z tego co czytałem to nie musi być to FullHD, bo przy takiej przekątnej i tak nie zauważe różnicy. Zastanawia mnie jeszcze czy musi to być 100Hz czy nie? Czy będzie widać róznicę przy 32". Poprostu czy warto dopłacać, albo tracić na rzecz 100hz, na innych ważnych parametrach...?

Jak możecie to podajcie model/modele które uważacie że najlepiej kupić i dlaczego.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

KRXS

Edytowane przez KRXS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BUMB!

Ehhhh 20-lika oglądań tematu i zero odpowiedzi... :/

Naprawe proszę o pomoc, bo nie wiem na co się zdecydować :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...