Skocz do zawartości
julita77

Jaki 32 LCD z 100Hz? 85 cm szerkosci max.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Potrzebuje porady. Szukam telewizora LCD majacego maksymalnie 85 cm szerokosci. Zalezy mi na 100 hz.

Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Potrzebuje porady. Szukam telewizora LCD majacego maksymalnie 85 cm szerokosci. Zalezy mi na 100 hz.

Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Potrzebuje porady. Szukam telewizora LCD majacego maksymalnie 85 cm szerokosci. Zalezy mi na 100 hz.

Co polecacie?

Również jestem na podobnym etapie. Rozważam Sony Sony KDL 32E 4050 > nie jest to co prawda 100 Hz ale mędrcy twierdzą(nie ja),że przy 32 calac h nie ma to znaczenia. Ten Sony ma MPEG-4 ifullHD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Potrzebuje porady. Szukam telewizora LCD majacego maksymalnie 85 cm szerokosci. Zalezy mi na 100 hz.

Co polecacie?

czołem,

http://www.ceneo.pl/1508727 Panasonic 32lx85

100Hz

Hd Ready (przy takiej przekątnej to FullHD bez sensu imho)

panel IPS Alpha (dobre kąty, czerń i kolory)

Wymiary ze stojakiem (szer. x wys. x głęb.) 820 x 572 x 250 mm

pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

No i mam dylemat. Dzisiaj ogladalam Sony 32W4000, Panasonic 32LZD85 i Sharp 32 XL8E. Obraz najlepszy w SOny, Sharp najladniejszy z wygladu i najcienszy.

i juz mialam podjac dezyzje na plus dla Sony kiedy facet ze sklepu pokazal nam obok siebe tego Sony i 2 model SOny 32V4500 (duzo tanszy) Hd Ready - ale mial lepsza czern. i W ogole lepiej sie prezentowal no i teraz nie wiemy co robic... pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

No i mam dylemat. Dzisiaj ogladalam Sony 32W4000, Panasonic 32LZD85 i Sharp 32 XL8E. Obraz najlepszy w SOny, Sharp najladniejszy z wygladu i najcienszy.

i juz mialam podjac dezyzje na plus dla Sony kiedy facet ze sklepu pokazal nam obok siebe tego Sony i 2 model SOny 32V4500 (duzo tanszy) Hd Ready - ale mial lepsza czern. i W ogole lepiej sie prezentowal no i teraz nie wiemy co robic... pomozcie

Zobacz sobie Philips 32PFL9613D lub H najlepsza obecnie 32 dostępna na rynku, sam czekam aż mi sprowadzą wersje H

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

=> Majkhel

A czym konkretnie różnią się wersje 32PFL9613D i H?

Jestem ciekaw, bo obecnie użytkuję wersję 'D' (z której zresztą jestem bardzo zadowolony, choć bywa kapryśna), a na temat wersji 'H' niewiele znalazłem w internecie (tzn. niewiele na temat różnic pomiędzy tymi wersjami).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...