Skocz do zawartości
autorus

Zakupy w UK, na ebay :) Dobry koszt przesyłki.

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak, zakupiłem na ebay.co.uk kolumienki (nówki dipole) mission 77ds za 56f. Normalnie cena superek.

I pragnę się z wami podzielić sposobem jak to ściągnąć do kraju w miarę bezboleśnie. Sposób dostałem od naszego forumowicza który mieszka w Londynie.

http://paczki24.pl/

Zapłaciłem gostkowi za kolumny przez paypal.

Zamówiłem na tej stronie kuriera który pojedzie do niego , gdzieś w uk i mi przywiezie paczkę. Koszt to ok 29f. Jak myśliciel ze to drogo to sprawdźcie DHL (79f), albo zwykła paczkę bez ubezpieczenia (49f)

Teraz sposób zapłaty, no wiec na konto w Polsce spokojnie można , albo nawet ;) przy odbiorze :)

Kuriera zamówiłem do sprzedawcy, jak całość się zakończy to napiszę. Moja paczka jest do 15kg.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koszt to ok 29f. Jak myśliciel ze to drogo to sprawdźcie DHL (79f), albo zwykła paczkę bez ubezpieczenia (49f)

Czytałem kiedyś angielskie forum hifi, wigwam. Jednym z polecanych budżetowych kurierów był Interparcel, który idzie po DHLu. Przesyłka do Polski 26 GBP + VAT. Warte uwagi, jeśli np. sprzedający będzie miał opory z polskim kurierem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Interparcel (DHL i jeszcze jeden kurier do wyboru) - przywieźli mi Tośke HDDVD w ub. roku za 20 GBP - w dwa dni z UK do Krakowa.

Wszystko online, łącznie z wydrukowaniem listu przewozowego, płatnością itd.

Edytowane przez seba74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tu jest tak samo, tj do Londynu jest DHL, a potem ich własnym środkiem do PL :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autorus wiecej jest tych firm,

Eagles Trans , gwarantowane w 96 godzin , z Londynu w 72 godziny:

Uk : (0044) 0208 1233 800 , 08445552003

Pl : 0048 (076) 7225880

Green express : paczka do 15 kg od 20 funtów

+0,99 funta za kazdy dodatkowy Kg.

Uk 0044 - 07950674859 / PL : 0513165427

Delta Parcel :

www.delta-parcel.co.uk

Transspol :

www.transspol.co.uk

Ceny od 89/pensow /kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam pytanie czy nadal jest na amazon.co.uk ta promocja za 25 funtów dostawa do pl za darmo? chciałem kupić słuchawki i cd i wychodzi mi razem 26 f a nie mam takiej opcji. o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

witam. mam pytanie czy nadal jest na amazon.co.uk ta promocja za 25 funtów dostawa do pl za darmo? chciałem kupić słuchawki i cd i wychodzi mi razem 26 f a nie mam takiej opcji. o co chodzi?

tak, jest nadal i pewnie juz tak zostanie

po zalogowaniu sie do koszyka przechodzac kolejne etapy bedziesz mial do wyboru "FREE Super Saver Delivery (3-10 business days)" - wlasnie sie logowalem i ta opcja

jest nadal

Edytowane przez mulec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może słuchawki bądź CD są sprzedawane przez inną firmę na Amazonie a nie przez samego Amazona? Nie wiem czy w tym pierwszym przypadku można załapać się na "FREE Super..." do PL. Niektórych kategorii towarów nie dostarczają też do PL, chociaż chyba akurat wymienione nie łapią się do tej kategorii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowa przesyłka powyżej 25 funa nadal finkcjonuje. Wczoraj dostałem na maila właśnie taką informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już wiem o co chodzi jeśli kupie 1 przedmiot za 25 f lub kilka ale z tej samej kategorii lub kilka tych samych za kwotę 25 i więcej to taka opcja mi wskakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...