Skocz do zawartości
ziomek

Waska podstawka pod plazme

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam stolik rtv szerkosci 70cm, a chce sobie kupic plazme panasa 42pv60e.
Gdzie kupie waska podstawke pod te plazme? Oryginalna, zwykla podstawka jest chyba za szeroka.

Ostatecznie kupie LG 42pc1r, ktora ma juz w komplecie waska okragla podstawke :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest najlepsze :lol: kupowanie tv pod kątem mebli ;). Moji sąsiedzi tym sposobem nie kupili panoramiczenego CRTa 32", a 29" 4:3 bo na starej komódce się nie mieścił :) masakra...

Orygninalna podstawka jest tak skonstruowana, żeby ta plazma się na niej stabilnie trzymała, na mniejszej stopce może się "gibać" i kiedyś "polcieć". Pomyśl jeszcze nad zawieszeniem na ścianie, albo nad innym meblem pod TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam antyczne meble w domu i podmiana mebli nie wchodzi w gre. Jak je kupowalem rok temu za bajonskie pieniadze, to nawet miezylem podstawki w plazmach zeby mi na ten stolik weszlo :lol: A tu kurcze panas wywala jakies szerokie podstawki. A moze ta obrotowa jest wezsza? Ktos ma?
Ja bym wolal panasa, bo to chyba teraz najlepsza dostepna plazma na rynku (testy w niemiecki ch magazynach audio-video), ale lg ma tez przydatny pip oraz mocniejsze glosniki.
Telewizor ma mi sluzyc do telewizji sat (dbox2, a w przyszlosci dreambox8000 lub relook z hdtv), konsol (xbox, ps2, dc, gc, x360, ps3, wii) i filmow hd (na razie xbmc, a potem zobaczymy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drynnij do serwisu Panasa i zapytaj, czy jest jakaś zastępcza mniejsza nóżka :). Jeżeli jest to musiałbyś podzwonić, popytać i na pewno niedrogo znalazłaby się :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...