Skocz do zawartości
Arni83

LCD 40 cali

Rekomendowane odpowiedzi

W tym miesiacu musze kupic nowy Tv.
Zdecydowany jestem na technologie LCD.
Zdecydowany jestem na wielkosc Tvka - 40 cali
Zdecydowany jestem na kase ktora chce na niego wydac - max 3500
Zdecydowanie niestac mnie na Toske zf355 :)
Zdecydowany jestem na potrzeby do ktorych ma mi sluzyc ten Tv...oto one....
1)Filmy (dvd,divix) komp i stacjonarne dvd
2)GRY(Pc,konsola)
Zdecydowanie w [beeep]** mam kablowki itp
Zdecydowanie rozwazam zakup 40a656


Zdecydowanie potrzebuje waszej pomocy.

Zdecydowanie pozdrawiam ;)))))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Arni83' post='141441' date='10.01.2009, 22:41 ']W tym miesiacu musze kupic nowy Tv.
Zdecydowany jestem na technologie LCD.
Zdecydowany jestem na wielkosc Tvka - 40 cali
Zdecydowany jestem na kase ktora chce na niego wydac - max 3500
Zdecydowanie niestac mnie na Toske zf355 :)
Zdecydowany jestem na potrzeby do ktorych ma mi sluzyc ten Tv...oto one....
1)Filmy (dvd,divix) komp i stacjonarne dvd
2)GRY(Pc,konsola)
Zdecydowanie w [beeep]** mam kablowki itp
Zdecydowanie rozwazam zakup 40a656


Zdecydowanie potrzebuje waszej pomocy.

Zdecydowanie pozdrawiam ;)))))))))[/quote]

Witam

40A656 to dobry wybór w tym budżecie, ale może rozważyłbyś Tośkę 42RV555. Kosztuje chyba coś ok.3700-3800, ale myślę, że warto dorzucić. Zawsze to 2 cale więcej no i Tośka:)

pozdr.
sirdoniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 3200 w lodzi bez klopotu na ceneo znalazlem :)))
Wiec ta sama cena....do moich celow jest to lepszy tv ?
Ja tam sie marka nie kieruje a raczej konkretnym modelem...z tego co wiem ( a wiem malo ) uklad kompensacji ruchu w toskach 1 klasa, 10bitow tez wazne...
widziales na zywo te dwa Tv ...podaj konkretne argumenty :)
Dzieki za zwrocenie uwagi na ten model :)

Edycja posta ;)))
Powiem ze poczytalem tronke o tym Tv ( dosc malo info w necie ) i juz sam niewiem czy to faktycznie lepszy tv od a656.
Na konkurencyjnym forum zostal przeprowadzony test tej toski przez Kikiego ( do ktorego nawiasem mowiac mam ostrozne podejscie ),w kazdym razie telewizor zostal ostro zje****. Slabe katy ( srednio mi na tym zalezy ) nierownomierne podswietlanie matrycy i cos tam jeszcze.
Klopot w tym ze Kiki testowal 46 ktory jest na zupelnie innej matrycy...

Moglby mi ktos pomoc :)(( bardzo prosze :)

Ps: Przez chwile przeszla mi przez mysl plazma....np PY80P...ale jak czytam o klopotach z podlaczaniem kompa czy konsoli to mnie glowa boli :)
Ps2: Tv nie bede uzywal jako monitora ( wiec nie interesuje mnie jaka bedzie czcionka w wordzie ) czasem gry i GLOWNIE DVD-DIVIX
pomocy :)

Edytowane przez Arni83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Arni83' post='141450' date='10.01.2009, 23:05 ']za 3200 w lodzi bez klopotu na ceneo znalazlem :)))
Wiec ta sama cena....do moich celow jest to lepszy tv ?
Ja tam sie marka nie kieruje a raczej konkretnym modelem...z tego co wiem ( a wiem malo ) uklad kompensacji ruchu w toskach 1 klasa, 10bitow tez wazne...
widziales na zywo te dwa Tv ...podaj konkretne argumenty :)
Dzieki za zwrocenie uwagi na ten model :)

Edycja posta :())
Powiem ze poczytalem tronke o tym Tv ( dosc malo info w necie ) i juz sam niewiem czy to faktycznie lepszy tv od a656.
Na konkurencyjnym forum zostal przeprowadzony test tej toski przez Kikiego ( do ktorego nawiasem mowiac mam ostrozne podejscie ),w kazdym razie telewizor zostal ostro zje****. Slabe katy ( srednio mi na tym zalezy ) nierownomierne podswietlanie matrycy i cos tam jeszcze.
Klopot w tym ze Kiki testowal 46 ktory jest na zupelnie innej matrycy...

Moglby mi ktos pomoc :rolleyes:(( bardzo prosze :)

Ps: Przez chwile przeszla mi przez mysl plazma....np PY80P...ale jak czytam o klopotach z podlaczaniem kompa czy konsoli to mnie glowa boli :)
Ps2: Tv nie bede uzywal jako monitora ( wiec nie interesuje mnie jaka bedzie czcionka w wordzie ) czasem gry i GLOWNIE DVD-DIVIX
pomocy :)[/quote]

Na żywo tej Tośki niestety nie widziałem. Trochę zaniepokoił mnie ten post:
[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=14660&hl="]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=14660&hl=[/url]
W sumie tez sie przymierzałem do tego modelu a teraz nie wiem.
Jeśli chodzi o pracę z kompem to 40a656 pracuje bez problemów. Widziałem jak klient w MM
podłączał laptopa i od razu mu bez problemu poszło wszystko na 1080. Z drugiej jednak strony jak chcesz grać to ważny jest układ 100Hz a w Samsungu nie jest on chyba zbyt dobry (Gmeru wspominał, że przy szybkich scenach układ "się gubi").
Musiałby się tu wypowiedzieć jakiś gracz z tym TV.

pozdr.
sirdoniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok....daleko tak nei zajde....jeszcze przedwczoraj bylem zdecydowany na a656 dzis juz ch** wiem.
Moje potrzeby:
20% gry
70% FILMY (DVD,DIVIX)
10% jeszcze niewiem

Mam 3,5 kafla.

Juz nie mam pojecia czy to ma byc a656 czy ta toska czy moze w4000 a moze plazma full hd panasa lub chwalona Q91H...
Zlitujcie sie i pomozcie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok....daleko tak nei zajde....jeszcze przedwczoraj bylem zdecydowany na a656 dzis juz ch** wiem.

Moje potrzeby:

20% gry

70% FILMY (DVD,DIVIX)

10% jeszcze niewiem

Mam 3,5 kafla.

Juz nie mam pojecia czy to ma byc a656 czy ta toska czy moze w4000 a moze plazma full hd panasa lub chwalona Q91H...

Zlitujcie sie i pomozcie....

Jeżeli jeszcze nie kupiłeś to polecam tą Tośkę (42rv555 dg) za 3099 w skepie, który kiedyś sprzedawał LCD Amoi. Ja ją właścnie zamówiłem (najlepszy stosunek możliwości do ceny).

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok....daleko tak nei zajde....jeszcze przedwczoraj bylem zdecydowany na a656 dzis juz ch** wiem.

Moje potrzeby:

20% gry

70% FILMY (DVD,DIVIX)

10% jeszcze niewiem

Mam 3,5 kafla.

Juz nie mam pojecia czy to ma byc a656 czy ta toska czy moze w4000 a moze plazma full hd panasa lub chwalona Q91H...

Zlitujcie sie i pomozcie....

jeżeli 70% filmy to nie mogę zrozumieć dlaczego Twój wybór to LCD. różnica pomiędzy LCD a Plasmą w tym zakresie to jak różnica pomiędzy Yamahą a Johambiną :rolleyes: - na korzyść Plasmy ma się rozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...