Skocz do zawartości
pmcomp

Flightplan (Plan lotu) na blu-ray

Rekomendowane odpowiedzi

[center][url="http://www.fotosik.pl"][img]http://images45.fotosik.pl/47/146e2b3ea2b077eb.jpg[/img][/url][/center]


Dobry thriller to film, który powinien trzymać w napięciu do ostatniej sceny filmu, gdzie wcześniej wszystkie nasze przypuszczenia jak to się skończy biorą w łeb. I trzeba przyznać że Flightplan czyli Plan lotu to klasyczny thriller. Niby nic sie nie dzieje, akcja praktycznie tylko na pokładzie wielkiego transatlantyckiego samolotu rozwija sie powoli i nagle ... BUM ... nie możemy oderwać się od ekranu. Ten film i jeszcze Panic room to moim zdaniem najlepsze thrillery z Jodie Foster.

Kyle Pratt (Jodie Foster), która jest z zawodu inżynierem przemysłu lotniczego, po śmierci męża w wypadku, leci wraz z córką liniami Alto Airlines do Nowego Jorku. W trakcie lotu, kiedy Kyle spała, jej córka zniknęła, a nikt z pasażerów jej nie widział. Zdesperowana matka z coraz większą determinacją szuka córki, nie mając wsparcia ze strony załogi, którzy uważają, że jest niezrównoważona psychicznie. Lotniczy detektyw ma jej pilnować, żeby nie spowodowała zakłóceń na pokładzie. Po wielu dramatycznych wydarzeniach samolot ląduje w Nowej Fundlandii, a Kyle udaje się znaleźć córkę. Film który jak na typowy thriller przystało charakteryzuje się stopniowym narastaniem napięcia i trzymaniem widza w niepewności prawie do końcowych scen filmu. Okazuje się, iż wypadek śmierć męża jak i zniknięcie córki były elementami skomplikowanego planu w który zamieszanych było kilka osób.

Pamiętam, że film ten wywarł na mnie wielkie wrażenie gdy oglądałem kilka lat temu premierę na DVD. Teraz była to uczta dla ucha i ciała gdyż edycja na blu-ray zrealizowana jest znakomicie.

Transfer obrazu, któremu nic nie mozna zarzucić. Dźwięk to nieskomresowany PCM 5.1 co słychać w kilku samolotowych scenach. Rewelacja.

[b]Uwaga: nie wolno kupować wersji amerykańskiej gdyż jest w Regionie A !!![/b]

Polecam.

Pozdro Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten film był rewelacyjny już w kinie poźniej oglądałem i na tv i na projektorze.nie wiem czy ogladales odwazna także rewelacyjna Jodie Foster. A jako dziecko można było ja oglądać jakiś czas temu na mgm hd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, aktorką jest rewelacyjną...wiedzieliście ze jest "lesbą" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...