Skocz do zawartości
robin_ldz

LG 37lg5000 czy 37lg6000?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Wziąłem pod lupę te dwa telewizory (niestety, żona uparła się, że 40" to za dużo:/ ) . Czy warto dopłacać te kilkaset zł za Scarlet? Są jakieś znaczące różnice? Gdzieś wyczytałem, że więksi bracia tj. 42lg5000 i 42lg6000 różnią się matrycami (w 6k czerń jest głębsza itp. ) Jak to jest w przypadku 37". Czy LG to dobry wybór? Wygląda, że parametry mają niezłe w porównaniu z konkurencją. Niestety, mam ograniczony budżet na TV (3k pln), a to skutecznie zawęża pole poszukiwań. Mam Odtwarzacz Sony BD 350. Dzięki za opinie i rady.
Miłego dnia.
Piotrek Edytowane przez robin_ldz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich:) To mój pierwszy post na tym forum więc napiszę krótko żeby nie przynudzać ;)
Mi przed świętami udało się kupić 42" LG6100 w cenie 2 999,0 zł czyli w budżecie który przeznaczyłeś na zakup LCD Wcześniej zdecydowany byłem na 37" (p[o namowach żony) , ale po zakupie 42" wiem że to był bardzo dobry wybór.

W podjęciu decyzji co do zakupu LG Scarlet pomogło mi równiż niniejsze forum i uważam że w tym przedziale cenowy ciężko jest upolować wyświetlacz tak bogato wyposażony i oferujący tak wiele mozliwości ustawień obrazu :)

A co do różnic między modelami 5000 i 6000 to najważniejsza chyba ta że 6000 ma technologię TruMotionna 100Hz, a 5000 nie :)
Na stronie producenta [url="http://pl.lge.com/index.do"]http://pl.lge.com/index.do[/url] masz mozliwość porównania TV

Zyczę powodzenia w wyborze i zadowolenia z zakupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...