Skocz do zawartości
perfektgsm

panasonic th-42pv8p 1688zł, czy to dobry wybór

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich
jak w temacie w salonach media expert od jutra ten panasonic jest w cenie 1688zł
to, że cena jest dobra to wiem bo nawet na ceneo.pl najnizsza jest 1890zł

Tylko teraz mam pytanie czy jest to model godny polecania?
czy nie jest już przestażały technologicznie?

Wiadomo fajnie by było aby było full hd ale 1000zł to przyzwoitej trzeba dołożyć...

Byłem wczoraj oglądać ten tv i strasznie są widoczne pixele, niewiem czy to problem sygnału czy tv.

Chciałbym uzyskać informacje czy warto brac teraz ten tv czy poczekać z miesiąć i dołożyć 1000zł do czegoś lepszego ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tez nad tym modelem sie zastanawiam w tej cenie....

tyle ze obok byl 37lg6000 , i obraz bez porownania lepszy ....... ciezki wybor . najlepiej jakby sie jacys znawcy wypowiedzieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupić PV80 :blink:. Albo poczekać do marca, będą już PV90 lub PX90, myślę, że z tunerem DVB-T MPEG-4. Ale na pewno droższe.
Na chwilę obecną, za te pieniądze nie dostaniecie nic lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skad wiesz, że w marcu ?
ma ktoś jakieś info na temat nowej wersji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pv80 jakos mocno sie nie rozniy od wyzej wymienionego modelu , bardziej swiecaca i tyle :rolleyes: a pozatym nie ma jej w takiej pormocji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś można znaleźć dokładne porównania PV80 i PV8 - faktycznie, szału nie ma, ale różnica w cenie też niewielka. Ja bym wolał dołożyć (zresztą to zrobiłem :-D).

Dlaczego w marcu? Bo Panasonic zazwyczaj w marcu prezentuje serie na dany rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pary dni śmigam na PV8P i jestem bardzo zadowolony z jakość obrazu. Wyboru dokonywałem w sklepie, gdzie obok stała 80. Obraz - żadna różnica. Wkurzyć się można jedynie z braku złącza PC i jedne HDMI mniej. Podobno dźwięk jest lekko gorszy i engine z poprzedniego modelu. Mimo tego różnica niezauważalna. Po za tym dla mnie bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak w temacie w salonach media expert od jutra ten panasonic jest w cenie 1688zł

to, że cena jest dobra to wiem bo nawet na ceneo.pl najnizsza jest 1890zł

Tymbardziej dobra cena, bo w większości sklepów na ceneo te telewizory poniżej 2200 są niedostępne.

W Poznaniu na otwarcie media-expert rzucili PX8 za 1699 (to samo tylko, że srebrny).

PV80 ma lepszy kontrast, wejście d-sub oraz z tego co pamiętam 1 hdmi więcej.

Najlepiej kupić PV80 :). Albo poczekać do marca, będą już PV90 lub PX90, myślę, że z tunerem DVB-T MPEG-4. Ale na pewno droższe.

Następcą PV80 jest TX-42X10 i jest już dostępny w cenie od 2800 - http://www.ceneo.pl/2239446

WIęcej info - http://hdtvmania.pl/2009/04/01/ewolucja-pv...anasonic-42x10/

tutaj niezła okazja jakby ktoś był chętny

http://www.allegro.pl/item599976238_panaso..._th_50pv8b.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CCC - cena czyni cuda... Jak dla mnie cena cudowna. Brać i nie wybrzydzać. 42" za te pienądze to super okazja, zwłaszcza że telewizorek chodzi "miodzio". Mam podpiętego pod dekoder eŃki i porównując z LCD Bravia, obrazy z telewizji wolę oglać na Panasie. Chociaż, jak ostatnio trochę podrasowałem Soniaczka, to i na telewizji obraz jakby ładniejszy...Ale wracając do tematu, brać, kupować i nie dyskutować. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i tak wczoraj podłączyłem pv8 do priva na cyfrze. ng w HD lustro, jedynie na eurosporcie na meczu tenisa białe linie boiska i krawędzie trybun lekko falowały. Nie wiem jeszcze gdzie leży przyczyna, czy to może antena (mam 60) choć MTV i NG śmiga bez zrywki. Generalnie polecam, choć jak ktoś chce podłączyć kompa, a nie ma wyjścia hdmi to ma duży problem z obrazem w dobrej jakości. Tylko Svideo a to lekka kaszana. W weekend połączam DVD pionnera 410 i kumpel przynosi laptopa z hdmi. Napisze jak śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha i przy okazji Philips PRV rozczarował mnie lekko. Chodzi jak czołg, coś tam ciągle buczy ;) kanały zmieniają się w czasie parzenia kawy, pilot czuły jak ręce mojego dziadka, padaczka, ferdek 8800 to pany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od kilku dni jestem posiadaczem th42PV8. Poprzez HDMI podpiąłem pod niego dvd Yamahy S2700 i kolory są świetne (rzecz jasna zależy jeszcze od jakości dvd, ale w zdecydowanej większości jest super), ale martwi mnie jedna rzecz: otóż jeśli film jest nagrany tak, że u góry i u dołu widoczne są paski, to nie są one czarne tylko takie bardziej ciemnoszare. Co ciekawe w samym filmie czarne elementy czy to ubrania czy krajobrazu są w istocie czarne, ciemniejsze niż rzeczone paski. Co może być tego przyczyną? DVD, jakość płyt czy ustawienia tv? Kombinowałem już z obrazem i z poziomu tv, i z poziomu dvd, ale bez większych rezultatów Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
tylko menu serwisowe

Witam...

A ja jestem szczęśliwym posiadaczem TX-P42X10 i tutaj paski są czarne jak smoła,więc chyba poprawiono to w nowszym modelu....

Edytowane przez witunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...