Skocz do zawartości
darcun

Czy wykonał ktoś test amplitunera Yamaha RX-V663 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum znajdują się testy różnych amplitunerów.
Nie znalazłem testu Yamahy wymienionej w temacie.
Czy może przeoczyłem,czy nikt takiego testu na forum nie przeprowadził?
Jest to bardzo popularny amplituner i przecież dopiero od kwietnia 2008r funkcjonuje na rynku.
Proszę o informację na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='darcun' post='139883' date='03.01.2009, 18:48 ']Na forum znajdują się testy różnych amplitunerów.
Nie znalazłem testu Yamahy wymienionej w temacie.
Czy może przeoczyłem,czy nikt takiego testu na forum nie przeprowadził?
Jest to bardzo popularny amplituner i przecież dopiero od kwietnia 2008r funkcjonuje na rynku.
Proszę o informację na ten temat.[/quote]
Inne forum ale w 100% na temat [url="http://audio.com.pl/index.php?page=testy&act=html&katId=13&id=109"]http://audio.com.pl/index.php?page=testy&a...d=13&id=109[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='darcun' post='140302' date='05.01.2009, 22:09 ']qeowik-Dzięki za link.[/quote]
Proszę bardzo. Sam się rozglądam za jakimś niedrogim ampli z konwerterm analogowo - cyfrowym.
Ta Yamaha to rozsądne rozwiązanie. Z podobnych znalazłęm jeszcze Sony STR DG910 (ten co prawda nie ma dekoderów do Blu Ryja) ale też ma konwerter analogowo - cyfrowy i można go znaleźć w necie za niecałe 1200 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='geowik' post='140325' date='05.01.2009, 22:59 ']Proszę bardzo. Sam się rozglądam za jakimś niedrogim ampli z konwerterm analogowo - cyfrowym.
Ta Yamaha to rozsądne rozwiązanie. Z podobnych znalazłęm jeszcze Sony STR DG910 (ten co prawda nie ma dekoderów do Blu Ryja) ale też ma konwerter analogowo - cyfrowy i można go znaleźć w necie za niecałe 1200 zł.[/quote]
Wczoraj nabyłem drogą kupna owy ampli i jestem bardzo zadowolony. Obsługa bajecznie prosta, dżwięk jak dla mnie bomba, wystarczająca, jak dla mnie, liczba wejść. Jedyny brak to może skaler (jest w modelu V863). Ogólnie bardzo przyzwoity ampli do kina domowego (stereo jeszcze nie słuchałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...