Skocz do zawartości
Tomas79

Wybór TX-37LZD800, TX-37LZD85, Sony 40W4500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dopiero dostąpiłem zaszczytu wstąpienia do klubu HDTV i możliwości uczestniczenia w forach. Jestem przed faktem dokonania zakupu telewizora. Po wejściu do Media M można dostać oczopląsu, więc postanowiłem poczytać trochę na internecie i znalazłem HDTV. Czytają różne tematy i po obejrzeniu paru telewizorów, wybrałem LCD, które są w temacie.
Zastanawiam się nad wielkością LCD pomiędzy 32-40" (odległość oglądania od 2,30 - 3,50m). Nie ukrywam, że zależy mi aby telewizor troche posłużył, bo wydatek nie jest najmniejszy. Na pewno chciałbym TV z co najmniej 100Hz, nie wiem czy inwestować w DVB.

Z tego co czytałem to najlepiej ze 100Hz działa Panasonic i jakoś mam przekonanie do tej firmy, ale Sony oferuje swoja 100Hz o wiele bardziej rozbudowaną chociażby o wszytskie DVB i MPEG4, nie wiem jak to wygląda w Panasonicu bo nawet na stronie producenta nie ma zadnej informacji oprocz tego, że jest tuner cyfrowy. Nie mowie juz o dodatkach Sonego.

Sercem jestem z Panasoniciem :P bo od zawsze kupuje ich sprzęt ale......

Chętnie skorzystam z waszych porad i opinii

z góry wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Panasonica 37LZD800. Super, sprzęt z górnej półki. Niestety brakuje w nim tunera DVB-T z Mpeg-4, jest tylko Mpeg-2. Ale mnie to nie przeraziło, bo w przyszłości zamierzam kupić tuner Combo do odbioru telewizji satelitarnej i naziemnej także taki "wypasiony" tuner w telewizorze jest mi nie potrzebny. Zależało mi tylko na dobrej jakości obrazu a obraz w 37LZD800 jest piorunujący. Skalowanie obrazu SD jest bardzo dobre niczym jak w plaźmie a obraz HD... niewiem czy jest sens w ogóle opisywać HD... poprostu bajka. Duży plus za dobry dźwięk w tym TV. Panasonic zastosował w nim 4 głośniki - 2 wysokotonowe i 2 niskotonowe dzięki temu dźwiek jak na telewizor jest na prawdę dobry. Oczywiście to nie kino czy dobre stereo, ale dźwięk jest bardzo czysty i wyraźny nawet gdy regulator głośności jest skręcony ;) No i duży plus też za ilość wejść HDMI - jest ich aż 4. To ważne bo dzisiaj prawie wszystko podłączamy przed HDMI więc to wielki plus Panasonica zważywszy, że niektóre o wiele większe telewizory innych producentów mają tylko po 2, 3 wejścia...

Jak masz jeszcze jakieś pytania to wal śmiało to Ci odpowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...