Skocz do zawartości
  • 0
yareckt

wejścia HDMI w ampli 4+

Pytanie

zwracam się z pytaniem do znawców rynku - czy można kupić (akcent na kupić, nie że mają być) przyzwoite ampli z dużą ilością wejść HDMI

na dzień dzisiejszy potrzebuję 4, a nawet 5 (dvd/BR, XBOX, PS3, NMT, tuner tv)
wiem że są różne rozgałęźniki i jakieś dziwne porty dopinane z zewnątrz, ale zależy mi na maksymalnej prostocie i minimalnej ilości kabli

tym czasem im lepszy (w sensie: droższy) klocek tym ma tych wejść mniej, jakaś totalna głupota na producentów padła, najpierw promują HDMI a potem robią problemy żeby podłączyć całe swoje królestwo, i trzeba kombinować jakieś antyczne rozwiązania (czyt. inne niż HDMI, zawierające co najmniej 3 kable i więcej)

może ktoś coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
denon 2809, 3808 - 4xhdmi
polecam szczegolnie 3808 - ma bardzo duzy potencjał jesli chodzi o jakosc dzwieku jak i mozliwości .... Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Onkyo 606 też ma 4 wejścia a jest przy tym w miarę tanie i bardzo dobre z tego co tu czytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
dzięki Gęsior, chyba trafiłeś w moje gusta, choć 4 wejścia HDMI to i tak wciąż za mało, to chyba obecnie najlepsze rozwiązanie

pozostałym dziękuję za starania ale wasze propozycje to wydatek 6-7 K, nawet nie chodzi o kasę, dla mnie to po prostu głupota - tylko niech różni obdarzeni nadmiernie przez naturę nadludzkim słuchem, wzrokiem i węchem file się nie obrażają, lubię nowoczesne gadżety ale w granicach rozsądku i odpowiedniego poziomu przyjemności/korzyści za cenę, te wymienione przez Was nie są warte tych pieniążków

pomijając już fakt że na Denony nie mogę patrzeć, z takiej fajnej marki zrobili serię mydelniczek
ale to tylko moja fobia, innym może się podobają

zatem idę zakupić 606, dzięki za opcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[b]dla mnie to po prostu głupota - tylko niech różni obdarzeni nadmiernie przez naturę nadludzkim słuchem, wzrokiem i węchem [/b]

Ten sarkazm mogłeś sobie darować
Nie mam słuchu absolutnego - sprzet który zakupiłem i który poleciłem uzytkuję nie tylko ze względu na walory słuchowe ale przede wszstkim - użytkowe których próżno szukać w budżetówkach pokroju 606 które- notabene- mogą służyć jako patelnia wskutek wydzielanego przez siebie ciepła
Poza tym - na tym forum jest sporo osób które mają sprzet jeszcze lepszej klasy /kosztujacy kilkakrotnie wiecej/ - czy nazwiesz ich kretyna=mi ?
Kazdy ma swoje potrzeby i mozliwosci finansowe na ich realizacje. Jesli cie nie stac na sprzet lepszej klasy - zamiast pisać o czyjeś głupocie - moze wpierw określ własne mozliwosci finansowe. Podajac kwotę 2tyś złotcyh na pewno wstrzymałbym się ze swoimi propozycjami... Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Kolega mobor ma rację. Mam nadzieję ze w nowym roku kolega będzie zachowywał się na forum bardziej taktownie.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...