Skocz do zawartości
hipeklego

H/K hkts11 - jaki amplituner

Rekomendowane odpowiedzi

Moje typy:

[size=3]denon 1909
onkyo 606
H/K 255
onkyo 805[/size]

Gdy juz miałem kupic [size=3]H/K 255[/size] na forum znalezłem mase ludzi borykając się z jego problemami (wiatrak, stukanie - pukanie itd), a więc zrezygnowałem gdyż posatnowiłem sie nie irytować po wydaniu 2tyś - chodź to byl mój 100% wybór.
Wyczytałem dość dużo dobrego na temat [size=3]denona 1909[/size] chodź nie wszyscy są jego zwolennikami.
Ogólnie dość dobre opinie na temat [size=3]onkyo 606 [/size]- cena jakość.
[size=3]Onkyo 805 [/size]zaproponował mi sprzedawca - wyższa półka, przystępna cena i najprawdopodobniej najlepszy amplituner z mojej listy.
Proszę pomóżcie - co do tych kolumn będzie najlepszym wyborem, czy ze względu na ich niewielkie wymiary będzie słyszalna różnica np. między onkyo 805, a onkyo 606 i denonem 1909 (50/50 muzyka/film). Telewizor mam panasonic 32LX70, a więc nie ma full hd. Zależy mi na jak najlepszym odbiorze tv jak i odsłuchu. Może z czasem dokupie dwie podłogowe kolumny.
Dzięki za pomoc. Edytowane przez hipeklego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='hipeklego' post='139241' date='29.12.2008, 22:14 ']Moje typy:

[size=3]denon 1909
onkyo 606
H/K 255
onkyo 805[/size]

Gdy juz miałem kupic [size=3]H/K 255[/size] na forum znalezłem mase ludzi borykając się z jego problemami (wiatrak, stukanie - pukanie itd), a więc zrezygnowałem gdyż posatnowiłem sie nie irytować po wydaniu 2tyś - chodź to byl mój 100% wybór.
Wyczytałem dość dużo dobrego na temat [size=3]denona 1909[/size] chodź nie wszyscy są jego zwolennikami.
Ogólnie dość dobre opinie na temat [size=3]onkyo 606 [/size]- cena jakość.
[size=3]Onkyo 805 [/size]zaproponował mi sprzedawca - wyższa półka, przystępna cena i najprawdopodobniej najlepszy amplituner z mojej listy.
Proszę pomóżcie - co do tych kolumn będzie najlepszym wyborem, czy ze względu na ich niewielkie wymiary będzie słyszalna różnica np. między onkyo 805, a onkyo 606 i denonem 1909 (50/50 muzyka/film). Telewizor mam panasonic 32LX70, a więc nie ma full hd. Zależy mi na jak najlepszym odbiorze tv jak i odsłuchu. Może z czasem dokupie dwie podłogowe kolumny.
Dzięki za pomoc.[/quote]

no faktycznie onkyo 804 jest najlepszy z tego co wymieniłeś al wydaje mi sie ze na hkts 11 nie wykorzystasz tego w czym jest lepszy i niepotrzebnie wydasz pieniadze.
mi najbardziej przypadł do gustu 1909 a też porównywałem z 606 663 i 255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem jednak Onkyo 805 (2150zł) cena tak przystępna w porównaniu do reszty że się skusiłem :)
Może kiedyś dokupie 2 szt lepszych kolumn podłogowych to wykożystam jego potencjał
Serdeczne Dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='hipeklego' post='139457' date='31.12.2008, 13:22 ']Kupiłem jednak Onkyo 805 (2150zł) cena tak przystępna w porównaniu do reszty że się skusiłem ;)
Może kiedyś dokupie 2 szt lepszych kolumn podłogowych to wykożystam jego potencjał
Serdeczne Dzieki za pomoc[/quote]

nie no za takie pieniadze to pewnie ze 805 :) gratuluje swietny zakup :)
pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...