Skocz do zawartości
tomal3d

Ustawienia dla 32LG3000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników forum.
Jestem nowym użytkownikiem, zarówno forum jak i BUDŻETOWEGO Tv jakim niewątpliwie jest 32LG3000.
Ponieważ przeszukałem net w poszukiwaniu jakichkolwiek zalecanych ustawień obrazu w w/w modelu TV, a efektem tych poszukiwań był jedynie płatny poprzez SMS artykuł o 42LG6000 w formie PDF który zawierał info o ustawieniach.
Nie zadowoliły mnie.
Po miesiącu zabaw z ustawieniami zaawansowanymi, oczywiście z w czasie wolnym, uzyskałem efekt, który uwzględniając BUDŻETOWOŚĆ modelu 32LG3000 zadowala mnie w pełni.
Ponieważ sam straciłem dużo czasu w poszukiwaniu optymalnych dla mnie ustawień, postanowiłem podzielić się presetami.
Jeśli ktoś z nich skorzysta, i stwierdzi że jemu również odpowiadają, to na pewno będę miał satysfakcję, że komuś pomogłem :)
To do rzeczy :
Ustawienia dla kablówki przez antenowe oraz Polsatu Cyfrowego przez EURO RGB
EKSPERT1 (do wyboru :) )
Podświetlenie 30
Kontrast 90
Jasność 63
Ostrość 46
Kolor 45
Odcień 0

Kontrast CZERWONY -7
Kontrast ZIELONY -3
Kontrast NIEBIESKI 7

Jasność CZERWONY 4
Jasność ZIELONY -2
Jasność NIEBIESKI 3

CZERWONY kolor 0
CZERWONY odcień -6

ZIELONY kolor 0
ZIELONY odcień -7

NIEBIESKI kolor 0
NIEBIESKI odcień 0

ŻÓŁTY kolor 0
ŻÓŁTY odcień 3

TURKUSOWY kolor 0
TURKUSOWY odcień 0

PURPUROWY kolor 0
PURPUROWY odcień 3

Oczywiście ustawienia tylko i wyłącznie „na oko”, żadnych Spyderów w cenie 1/3 ceny TV.

Oczywiście zapraszam do dyskusji oraz przedstawiania własnych prób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z tych ustawień ale u mnie to nie wygląda za ciekawie. Zapewne wszystko zależy od źródła sygnału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...