Skocz do zawartości
DrE_WILL

Czy Toshiba 37RV555 to dobry wybor?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od ponad 2 tygodni czytam o telewizorach i bylem bliski zakupu Sony 40V4000 jednak ostatnio znalazlem telewizor Toshiba 37RV555 i wydaje mi sie ze jest to obecnie najlepsza oferta posrod wszystkich telewizorow w rozmiarze miedzy 37-40 cali. Czy ktos zna ten telewizor i moze podzielic sie opinia na jego temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopie założyłeś identyczny temat

[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=13991"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=13991[/url]

i miałeś to na tej samej stronie.

Weź no się postaraj następnym razem trochę bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca ten temat identyczny. Tak jest mowa czy warto kupić ten telewizor 20% poniżej najtańszych sklepów w internecie. A informacji na temat tego telewizora niewiele.
Jeśli więc ktoś chciałby podzielić się wiedzą na temat tego lcd, to ja również z chęcią posłucham :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Mam podobny problem - potrzebuję kupić dobry telewizor LCD do 37", który będzie używany do oglądania z odl. 3,5m (pokój ok. 17m2) głównie telewizji N + ewentualnie DVD.

Po tygodniu poszukiwań też odnoszę wrażenie że TOSHIBA 37RV555 zdaje się być jednym z lepszych telewizorów 37" - ponoć dobre SD, 100HZ, Full HD. Nie njestem ekspertem, ale jedyny brak jaki widzę to brak USB...

Czy kupiłeś go? Jeśli tak, jaka jest Twoja opinia? Czy zdecydowałeś się jednak na inny? W necie nie ma niestety zbyt wielu opinii na temat tego telewizora - chyba większość kupuje większe TV.

Proszę o komentarz...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój kumpel ma ten sprzęt i świeci ekstra.
Wiem co mówię bo na punkcie obrazu jak i elektroniki mam świra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='quash123' post='140797' date='07.01.2009, 23:17 ']Witam,

Mam podobny problem - potrzebuję kupić dobry telewizor LCD do 37", który będzie używany do oglądania z odl. 3,5m (pokój ok. 17m2) głównie telewizji N + ewentualnie DVD.[/quote]

Wydaje mi się, że z odległości 3,5m to niewiele będziesz widział z tego FullHD na
37 calach (no chyba że masz sokoli wzrok). Nie zobaczysz po prostu różnicy
miedzy DVD a sygnałem FullHD - za daleko..
Nie zmienia to jednak faktu, że TV jest OK.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie,
Dzięki serdeczne za Wasze opinie. Zmieniłem jednak zdanie i chyba zdecyduję się na plazmę: Panasonic TH 37PV80PA.
Co prawda rozdzielczość ma mniejszą, acz jak mówicie i tak nie zauważę różnicy, kolory żywsze, czasy odświeżania z definicji o niebo lepsze. I opinie w necie n.t. plazmy, a już na pewno tego telewizora, miażdżą... Cena też zachęcająca, ok. 2100 PLN... No nie wiem, proszę jeszcze raz o opinie, tym razem na temat tego Panasonica, czy jego porównania do poprzedniego LCD... (zaznaczam, widziałem wątek [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=14395&hl=37PV80PA"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=...amp;hl=37PV80PA[/url] - opinie tam różne...)
Dzięki z góry

Pozdrawiam,
quash123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów,

Jestem szczęśliwym posiadaczem Toshiby 37RV555. Dwa tygodnie temu kupiłem samsunga 37 656. Po tygodniu męki z buczeniem tego telewizora i tak na prawdę brakiem 100 Hz zdecydowałem na wymianę na "Tośkę". Świeci wyśmienicie. Dobrze radzi sobie również z sygnałem analogowym. No i widać te 100 Hz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...