Skocz do zawartości
Lord Rayden

dwa do wszystkiego czy jeden do wszystkich ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie !

Zastanawiam się (pod wpływem czytanych testów i opinii) czy rozsądny bedzie zakup odtwarzacza BD (budżetowego typu Samsung 1400/1500 czy nowy Funai), ktory posłuży jako odtwarzacz płyt BD oraz DVD (upscalling) czy tez zaopatrzyć się w dwa odtwarzacze - rzeczony BD oraz DVD - pewnie jednak najlepiej Toshiba XDE 500... Według tekstów licznych recenzji (Audio, Audio Video) odtwarzacze BD, gorzej odtwarzają płyty DVD. Nie mowiąc już o płytach CD Audio (przywykłem już do myśli o zakupie uzywanego CD Playera typu NAD czy Marantz).

Rayden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze sam br. Po pierwsze szkoda kasy. Samsunga 1400 nawet za 500zł kupisz. Albo pomysl nad ps3, jest po 1299zł. To na razie najlepszy br na rynku, i pograć mozna :hura:

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może jeden ale nie aż tak nisko budżetowy (Samsung 2500)? Skoro ma Reona, to DVD odtwarza raczej dobrze...

Oczywiście pozostaje kwestia jakości i niezawodności samego klocka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='autorus' post='135165' date='06.12.2008, 10:31 ']Oczywiście ze sam br. Po pierwsze szkoda kasy. Samsunga 1400 nawet za 500zł kupisz. Albo pomysl nad ps3, jest po 1299zł. To na razie najlepszy br na rynku, i pograć mozna :hura:

Autorus[/quote]
W pełni się z tobą zgadzam . Moim zdaniem najlepszy w tej chwili wybór to PS3 ( BD , JPEG HD , gry ) + XDE ( DVD , MP3 , Divx ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS3 to w sumie dla mnie za duża inwestycja. Ja po prostu nie gram w nic, wolę muzę, filmy,seriale, zdjecia. Więc lwia częśc zastosowania PS3 odpada. Wiem,że 1400 jest tani, ale czytam,że DVD odtwarza tak sobie (podobnie jak 1500), na dodatek mam nieco DVD+R a tych podobno nie odtwarza (w zasadzie podobno odtwarza ale mogę miec pecha i trafic na egzemplarz, który nie odtwarza - w kazdym razie oficjalnie ponoc 1400 i 1500 nie grają DVD+R). Jest problem bo mam sporo DVD i trudno oczekiwac, ze zmienię kolekcję natychmiast.

Niestety jako DVD gra u mnie w tej chwili dobry ale stary Pioneer 444 (bez HDMI). Z divixami nie ma problemu, mam eGreata M31B.

Czy ktoś widział na własne oczy jak taki Samsung 1400 odtwarza DVD na LCD 40 cali ? Bo może jest to do zaakceptowania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...