Skocz do zawartości
Addamm

Dekoder UPC i 2 telewizory

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie gdyż mam w domu 2 telewizory (Sharp LCD i LG tradycyjny) obecnie korzystam z UPC analogowej i chciałym teraz wziąść UPC cyrfową z dekoderem ale mam pytanie czy będę mógł nadal oglodać na obydwu telewizorach niezależne programy np: na jednym TVN a na drugim Polsat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Addamm' post='133786' date='29.11.2008, 21:36 ']Mam pytanie gdyż mam w domu 2 telewizory (Sharp LCD i LG tradycyjny) obecnie korzystam z UPC analogowej i chciałym teraz wziąść UPC cyrfową z dekoderem ale mam pytanie czy będę mógł nadal oglodać na obydwu telewizorach niezależne programy np: na jednym TVN a na drugim Polsat.[/quote]

Tylko gdy wykupisz ichni multiroom w bardzo mało artakcyjnej cenie (od 25zł dodaj do 40zł za dodatkowy HD tuner). W Twoim przypadku w grę wchodziłą by ta najtańsza opcja (do TV CRT). Można też dzielić sygnał analogowy, który jest gratis - wtedy zero, ale chyba nie o to Ci chodzi. Edytowane przez ein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Addamm' post='133786' date='29.11.2008, 20:36 ']Mam pytanie gdyż mam w domu 2 telewizory (Sharp LCD i LG tradycyjny) obecnie korzystam z UPC analogowej i chciałym teraz wziąść UPC cyrfową z dekoderem ale mam pytanie czy będę mógł nadal oglodać na obydwu telewizorach niezależne programy np: na jednym TVN a na drugim Polsat.[/quote]

tak , nadal będziesz oglądał na obydwu telewizorach kanały analogowe a na jednym cyfrowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o to żeby tylko na LCD były cyfrowe a na drugim mogą być analogowe. Przed chwilą już zamówiłem cyfrowy UPC technik ma przyjechać w piątek tylko boje się że jak ten technik zacznie mi grzebać w mojej instalacji telewizyjnej żeby mi czegoś nie namieszał najlepiej by było jak by zostawił mi dekoder i bym sam to podłączył no ale zobacze. Dzięki za pomoc Edytowane przez Addamm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...