Skocz do zawartości
Lord Sidious

Problem z plikiem .m2ts

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od nie dawna się bawię Blu Rayem i powiem tyle, bez tego forum to chyba bym się pociął. Dzięki Power DVD 7 Ultra i AnyDVD HD udało mi się uruchomić filmy na komputerze, ale mam problem z jednym - "Facetami w czerni". Power DVD nie łyka go, coś mu się nie podoba na starcie i jest czarny ekran, ale nic to, wyczytałem (zresztą gdzieś tu w postach :D), że istnieje taki plik jak .m2ts i faktycznie udało mi się go zlokalizować i odtworzyć zarówno w Power DVD jak i Windows Media Player i super film działa, jest tylko jeden problem - nie potrafię zmienić wersji językowej. Standardowo ładuje się z czeskim dubbingiem. Ma ktoś jakieś pomysły by to przeskoczyć? chciałbym móc wybierać wersje językowe i podpisy :rolleyes:

z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MPC HC + Haali odtworzy i zmieni tracki audio, a wbudowane napisy w trackach PGS i dekodowanie części strumieni HD Audio zapewnia już ponoć FFDShow - ostatni build by albain.

Napisów wbudowanych w m2ts do tej pory nie udało mi się odtworzyć a tracki HD Audio częściowo ponieważ FFDShow wykorzystując filtry Cyberlink Audio - wyplują po analogu tak zdekodowane tracki lub po cyfraku jako PCM 5.1/7.1 (potrzebny sprzęt zdolny do tego), identycznie jak pod PDVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='aldo' post='133686' date='29.11.2008, 10:15 ']power dvd nie wyswietla napisów w filmach blu-ray[/quote]

Jak są wbudowane w strumień to jasne ze wyświetla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie wyswietla napisy wklejone w film tzn bulid in picture
ale nie ma opcji zmiany napisow jak to mozna zrobic z filmami dvd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestem przed takim samym problemem i też jestem ciekaw jak odtwarzać BD przez komp aby móc wybierać wersje napisów i dźwięku.

Chyba musi być na forum ktoś, kto tą metodą odtwarza BD, cz HDDVD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestem przed takim samym problemem i też jestem ciekaw jak odtwarzać BD przez komp aby móc wybierać wersje napisów i dźwięku.

Chyba musi być na forum ktoś, kto tą metodą odtwarza BD, cz HDDVD?

best player odtwarza wszystkie pliki zripowane z blu -reya, również te z wbudowanymi napisami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odtwarza pliki ale nie czyta wbudowanych napisów (przynajmniej u mnie) , widzi natomiast wszystkie strumienie audio i napisów, wygląda mi na klona MPC jeśli chodzi o swoje działanie choć znam ten program od najstarszych wersji.

Natomiast najnowsze buildy MPC HC czytają wszystkie strumienie wbudowane w pliki m2ts i WYŚWIETLAJĄ takie napisy, wystarczy zablokować domyślnie działający splitter Haali.

Co więcej ostatni testowy build MPC HC 988 czyta sekwencyjnie pliki m2ts po wczytaniu pliku index.bdmv lub MovieObject.bdmv , niestety według mnie ten build jest skopany i trzeba czekać na nowsze.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...