Sign in to follow this  
Followers 0
Romek102

Siła sygnału a jakość ?

3 posts in this topic

Witam. Dziś wymieniłem pojedynczy konwerter na konwerter twin, aby móc podłączyć n-boxa. pojawił się problem z jakością sygnału - siła jest na poziomie 86 % jakość 34 %. Wszystkie programy są odbierane poza TVN HD gdzie jakość jest na poziomie 0% siła 65 %. Co mam z tym zrobić? Kręcę już ta anteną na wszystkie sposoby. Dodam, że kabel ma ok 25 m długości i czy to może wpływać na jakość? Czy opłaca się zakupić wzmacniacz sygnału? Edited by Romek102
0

Zobacz kąt pochylenia konwertera twin.Wyznaje zasadę, że antena jest najlepszym wzmacniaczem.Jej rozmiar wpływa znacząco na polepszenie
parametrów.Kabel przy takiej długości jeżeli jest o małym przekroju dodatkowo tłumi sygnał.
0

Witam. Dziś wymieniłem pojedynczy konwerter na konwerter twin, aby móc podłączyć n-boxa. pojawił się problem z jakością sygnału - siła jest na poziomie 86 % jakość 34 %. Wszystkie programy są odbierane poza TVN HD gdzie jakość jest na poziomie 0% siła 65 %. Co mam z tym zrobić? Kręcę już ta anteną na wszystkie sposoby. Dodam, że kabel ma ok 25 m długości i czy to może wpływać na jakość? Czy opłaca się zakupić wzmacniacz sygnału?

:( pokręć konwenterem w lewo lub w prawo

0