Skocz do zawartości
w00

DVD (Anynet czy nie) za ok 1000 zl - Jakie wybrac?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Na wstepie pozdrawiam wszystkich userow HDTVPOLSKA.

Mam lcd samsunga serii 6, chce kupic odtwarzacz dvd i nie wiem czy brnac dalej w samsunga (anynet) czy tez nie?
Chcialbym zeby dvd upscalowalo do HD, odtwarzalo DivX (plus pliki txt ewentualnie) i posiadalo USB

Czy zostawic Samsunga i kupic cos od Denona lub Onkyo? Edytowane przez w00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='w00' post='132495' date='22.11.2008, 11:53 ']Mam lcd samsunga serii 6, chce kupic odtwarzacz dvd i nie wiem czy brnac dalej w samsunga (anynet) czy tez nie?
Chcialbym zeby dvd upscalowalo do HD, odtwarzalo DivX (plus pliki txt ewentualnie) i posiadalo USB
Czy zostawic Samsunga i kupic cos od Denona lub Onkyo?[/quote]
Witaj,
Też kupiłem LCD serii 6 i dokupiłem DVD Samsunga 1080P8. Działa nieźle, upscaling działa, ale spodziewałem się więcej (poprzednio miałem stare DVD Pioneer 444 i różnica nie jest nadzwyczajna). Anynet wygodny (1 pilot mniej). Nie wiem po co Ci USB w DVD, jak masz w TV z serii 6? DivX odtwarza OK, z polskimi napisami włącznie. Cena troszkę powyżej 200 zł - OK.
Nie wypowiadam się na temat odtwarzania dźwięku przez ten odtwarzacz, bo to temat dla mnie nieistotny. Mam porządne stereo i kino domowe mnie nie kręci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może czas przesiąść się na blu ray? IHMO szkoda kasy na dvd.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na samym poczatku myslalem o BR, ale jakos tak odbieglem od tego. Za BR ktory bedzie czytal DivX trzeba pewnie sporo ponad tysiaka wylozyc. Dlatego na razie zaostane przy DVD. Samsung 1080P8 bedzie dobrym wyborem? Szkoda tylko ze txt nieczyta :( Wiec moze lepiej Denon 1740 lub 1940?

Edytowane przez w00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='w00' post='132934' date='24.11.2008, 20:25 ']Na samym poczatku myslalem o BR, ale jakos tak odbieglem od tego. Za BR ktory bedzie czytal DivX trzeba pewnie sporo ponad tysiaka wylozyc. Dlatego na razie zaostane przy DVD. Samsung 1080P8 bedzie dobrym wyborem? Szkoda tylko ze txt nieczyta :blink: Wiec moze lepiej Denon 1740 lub 1940?[/quote]
A dlaczego sądzisz, że nie czyta? Mój czyta :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może PS3, trochę ponad tysiąc ale to kombajn multimedialny plus świetne gry. Odtwarzacz DVD to nuta z przeszłości czas wejść poziom wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='PRIMAR' post='133332' date='27.11.2008, 11:45 ']A dlaczego sądzisz, że nie czyta? Mój czyta :)[/quote]
Tak gdzies wyczytalem, jesli czyta to OK.

Pan_Daniel: Co do PS3, to nie dla mnie :)


Lord Rayden: Czytalem pare testow tej Toshiby i jakos mnie nie przekonala.


Najlepiej to by bylo, gdybym mial mozliwosc zoabczenia jak Samsung 1080p i Denon 1740 badz 1940 odtwarza. Wtedy bym wiedzial jak duża roznica bedzie. Wole dolozyc niz za miesiac zalowac ze moglem cos lepszego kupic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie przekonała. Myślisz jednak,ze jest gorsza od Tego Samsunga ? Jak rozumiem chodzi Ci o tego w kształcie mydelniczki ? Na Allegro chodzi czasem po 150 zł, więc nawet jak kupisz to mozesz go komuś podarować czy opchnąć za stówę (jak Ci nie podejdzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za posty. Po wielu bezsennych nocach zdecydowalem sie na denona 1940

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='w00' post='132934' date='24.11.2008, 20:25 ']Na samym poczatku myslalem o BR, ale jakos tak odbieglem od tego. Za BR ktory bedzie czytal DivX trzeba pewnie sporo ponad tysiaka wylozyc. Dlatego na razie zaostane przy DVD. Samsung 1080P8 bedzie dobrym wyborem? Szkoda tylko ze txt nieczyta :rolleyes: Wiec moze lepiej Denon 1740 lub 1940?[/quote]
A ja dzisiaj odebrałem samsung BD-P2500 w EuroRTV Agd zamówiony dwa dni temu w sklepie internetowym za 1099(na półce 1599) i jestem zadowolony. Film w formacie MPEG4 czyta i SACD też, DVD żre wszystko a jakośc obrazu i dżwięku rewelka. Polecam. Jeśli chodzi o Anynet to trzeba się tego nauczyc i polubic(zajęło mi to 5 minut), wygodne jest napewno. Polecam takie rozwiązanie. Pozdrawiam kolegę

Edytowane przez kangór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...