Skocz do zawartości
luciopucio

JAKI ODTWARZACZ???

Rekomendowane odpowiedzi

CZEŚĆ to moj pierwszy temat, ale forum śledzę od jakiegoś czasu.Szukam bowiem sieciowego odtwarzacza HD.

Jestem w szczególnej sytuacji, gdyż cały osprzęt telewizora mogę schować za ścianą /wygląd, szum itp nie grają roli/. Myśle jedynie o przeprowadzeniu kabla SAT, zasilającego no i z odtwarzacz.

Posiadam siec komputerową pod linksys 200G. Ale jeśli chodzi o poprowadzenie skrętki to nie ma problemu /pozostawione przejscia pod podloga/.

Zależy mi na HD/blu-ray itp/, TVSATHD, dostęp do internetu.

Myślałem w desperacji o PS3, ale im dłużej czytam forum tym większy mętlik.

Proszę znawców tematu o pomoc.

Święta blisko i chciałem mojej "połówce" zrobić "prezent".

pozdrawiam luciopucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam podobny dylemat już od jakiś dwóch miesięcy się zastanawiam.

XBOX 360 byłby idealny gdyby działało na nim XBMC...

Z tego co mi wiadomo PS3 nie ma tunera TVSATHD a na tym jak piszesz tobie zależy. Nie wiem czy znajdziesz cokolwiek z BR i tunerem TV SAT do tego w HD... Jeśli chodzi o satkę w HD to DreamBox 8000 bardzo dobrze wypada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie da się dopasować takiego kombajnu.... Jeśli nie rzucimy się na Dune HD z Blu Ray (ale bez satelity) - bardzo drogi odtwarzacz, to pozostaje przemyślenie co chcemy.
- płyty Blu Ray BD - jakiś odtwarzacz z Allegro za 500 zł (Samsung 1400 czy 1500)
- pliki MKV (HD), pliki XVID,pliki DVD w obrazie ISO, pliki MP3, FLAC - Popcorn Hour albo Egreat
- płyty DVD - jakiś dobry player w stylu Toshiba XDE500 czy Toshiba HD E1

Czyli któryś z tych klocków albo wszystkie trzy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Generalnie tuner SAT to myślałem /Fergusson 8900 z dyskiem/.
Natomiast nie chcę mnożyć odtwarzaczy. Zależy mi na jednym od BR po HD z internetem. Z tego co piszecie to tylko Dune HD?

Dziekuje za juz a moze inne propozycje?

pozdrawiam luciopucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...