Skocz do zawartości
profit

dynamiczny-ustalony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Przeszukałem archiwa i nie znalazłem tego tematu.Mam TV Sharp 32 d65... Poustawiałem sobie tak jak mi odpowiada,ale czasami z niewiadomych przyczyn przeskakuje mi na dynamiczny-ustalony w którym nic nie można zmienić,a jego obraz jest kosmicznym koszmarem. Wyłączyłem OPC ale to nie pomogło.Czy to może być następstwem zakłóceń w sygnele,gdyż takowe czasami mam,a niedorobiłem się;) jeszcze pożądnego kabla (odbieram satelite z tunerka zwykłem EURO wątpliwej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stawiał na wizytę Pana serwisanta B) Gwarancję przecież masz. Samo się nic nie robi.
Może najpierw spróbuj na infolinii Sharp'a a jak tam nie pomogą to poproś o wizytę serwisanta.
Oby tylko nie był taki jak u mnie od lodówki. Przyjechał, sprawdził co mam w lodówce i powiedział, że tak ma być. Śmieszny facio.
A z lodówki strzela jakby ktoś ładował ze strzelby w środku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Qurcze. Proszę o usunięcie.
Przez te wpieniające reklamy SONY'ego poszło dwa razy. Edytowane przez rybar_79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Przeszukałem archiwa i nie znalazłem tego tematu.Mam TV Sharp 32 d65... Poustawiałem sobie tak jak mi odpowiada,ale czasami z niewiadomych przyczyn przeskakuje mi na dynamiczny-ustalony w którym nic nie można zmienić,a jego obraz jest kosmicznym koszmarem. Wyłączyłem OPC ale to nie pomogło.Czy to może być następstwem zakłóceń w sygnele,gdyż takowe czasami mam,a niedorobiłem się:) jeszcze pożądnego kabla (odbieram satelite z tunerka zwykłem EURO wątpliwej jakości.

udalo sie cos z tym zrobic, mam to samo... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa. Podczas pierwszego podłączenia i instalacji musisz wybrać tryb odbioru "DOM" a nie "MAGAZYN"

Jeżeli jest ustawiony Magazyn to właśnie po określonym czasie wraca do tych parametrów.

Chodzi o to: jak w sklepie na wystawie stoi sobie ten telewizor i co jakiś czas podchodzi klient, poustawia sobie po swojemu parametry, później następny itd. to telewizor sam wraca do wcześniej ustalonych parametrów - "MAGAZYN"

Aby to zlikwidować wystarczy zrobić to co napisałem na początku - najlepiej w tym momencie przywrócić parametry fabryczne "Reset" - znajdziesz w menu i od początku poustawiać parametry: język itp.

TELEWIZOR JEST SPRAWNY!!!

Mam model SHARP LC37DH65E (model z mpeg4)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...