Skocz do zawartości
pom22

Brak HD z naziemnej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , kupiłem moduł NP4 Viaccess EXTRA DVBT do lcd samsunga 52a656 , łapie paczke z PKiN , Polsat ładnie ale jak przerzuce na Polsat sport HD to cicho i ciemni i komunikat - nie obsługuje rozdzielczości HD a przy przełaczeniu na TVP HD jest głos i ten sam komunikat . Proszę o pomoc co jest grane bo już sam nie wiem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co kojarze to NP4 Viaccess obsługuje tylko SD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='MMP' post='131107' date='13.11.2008, 21:15 ']Z tego co kojarze to NP4 Viaccess obsługuje tylko SD.[/quote]


No to się wkopałem , a co obsługuje HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tak jak przedmówca mówi, tylko dodatkowy dekoder :lol::lol:

Przetestowałem na 42"LG6100 moduł CI Viaccess Extra i z tego co mi wiadomo nie ma w tej chwili kart transdekodujących sygnał z mpeg4 na mpeg2 obsługujących HD

Tak więc moduł zwracam, dopłacam i najprawdopodobniej biorę [u]tuner Ferguson FT 8200HD[/u] ;) A przy okazji, macie jakieś doświadczenia związane z tym tunerem, opinie mile widziane :)

Edytowane przez spax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='spax' post='141058' date='09.01.2009, 10:27 ']...tak jak przedmówca mówi, tylko dodatkowy dekoder :(:)

Przetestowałem na 42"LG6100 moduł CI Viaccess Extra i z tego co mi wiadomo nie ma w tej chwili kart transdekodujących sygnał z mpeg4 na mpeg2 obsługujących HD

Tak więc moduł zwracam, dopłacam i najprawdopodobniej biorę [u]tuner Ferguson FT 8200HD[/u] ;) A przy okazji, macie jakieś doświadczenia związane z tym tunerem, opinie mile widziane :)[/quote]

I stało się, a co ..... od 12.01.09r. mam na pokładzie w/w fergusona i odbiór w Wawie (Ochota) idealny; podłączenie z TV oczywiście po hdmi i po skonfigurowaniu ustawień obrazu w TV z jakości wizji jestem mega zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I stało się, a co ..... od 12.01.09r. mam na pokładzie w/w fergusona i odbiór w Wawie (Ochota) idealny; podłączenie z TV oczywiście po hdmi i po skonfigurowaniu ustawień obrazu w TV z jakości wizji jestem mega zadowolony :)

Witam! Dzisiaj się zalogowałem po raz pierwszy. W temacie: jest taki moduł : Neotion Pocket MPEG-4 HD NP4 lub NP5.

Firma Neption rozpoczęła sprzedaż /z dużym opużnieniem/ w styczniu w tym roku. Sam chcę kupić. Moż ktoś ma możliwość.

Proszę o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...