Skocz do zawartości
kangór

Yamaha RX-V663

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do wymiany uwag i doświadczeń związanych z tym ampem. Piszcie do czego podłączone i w ogóle. U mnie lcd samsung LE40N87BD, dvd Elta( w najbliższych planach bluray), fronty Eltra(polskie) 75W, satelity i bas Elac cinema 05 esp. :dobani: W sumie 7.1

Edytowane przez kangór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od niedawna sprzęcik jak w podpisie - w kinie rewelka, choć bez suba (JBL-ki dają radę, ale trzeba będzie kupić), w stereo nieźle (planuję kupno wzmacniacza). Z TV zestawik wygląda fajnie - wszystko black :lol: . Z początku konfigurację ustawiłem wg YPAO, ale potem pobawiłem się trochę equalizerem w ampli, skorygowałem odległości głośników i gra o wiele lepiej niż na "automacie". Trochę walczyłem z pilotem, ucząc go makr, ale teraz spoko :rolleyes: .

Edytowane przez pao

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pao' post='133914' date='30.11.2008, 17:41 ']U mnie od niedawna sprzęcik jak w podpisie - w kinie rewelka, choć bez suba (JBL-ki dają radę, ale trzeba będzie kupić), w stereo nieźle (planuję kupno wzmacniacza). Z TV zestawik wygląda fajnie - wszystko black :) . Z początku konfigurację ustawiłem wg YPAO, ale potem pobawiłem się trochę equalizerem w ampli, skorygowałem odległości głośników i gra o wiele lepiej niż na "automacie". Trochę walczyłem z pilotem, ucząc go makr, ale teraz spoko :P .[/quote]
Witam kolegę.Ja też po ustawieniu YPAO musiałem poustawiac tak jak mnie najlepiej pasuje.Najlepsza zabawa to była ze zmianami w DRC i DSP, trwało to u mnie kilka dni. Trochę czasu zajęła mi też konfiguracja suba, ale teraz oglądanie filmów wojennych to frajda ( wystrzał z armaty to krótkie bum, drżenie ziemi na skutek eksplozji to drżenie całej podłogi u mnie w pokoju - na szczęscie nikt podemną nie mieszka). U mnie też cały sprzęcik jest black, tylko dekoder n biały, ale niedługo chyba zmienię.
Pozdrawiam i zachęcam do dzielenia się spostrzeżeniami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w rxv2700 jest tak zaawansowane ypao ze nie jest tak latwo do podrobienia probowalem sie bawic ustawianiem recznym i nie dalo rady bez porownania na automacie 100% lepiej w 661 czy 663 jest zwykle ypao opoznienia wielkosci kolumn i pare innych drobiazgow
w rxv2700 ypao to calkiem inne bajery ! bardzo zaawansowane ustawianie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...