Skocz do zawartości
abezus

Telewizor LCD jako monitor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam sie nad kupnem Telewizora LCD Full HD i podpieciem go jako monitor... I teraz pytanie... Jaki sprzet bedzie do tego najlepszy... Na razie wiem tyle ze 32 cale najlepiej sie do tego nadajei w sumie tyle... Bardzo prosilbym o pomoc w doborze modelu i producenta. Kwota jaka dysponuje to 3000zl. Ale wiadomo im mniej wydam tym lepiej. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='abezus' post='130804' date='12.11.2008, 11:17 ']... Na razie wiem tyle ze 32 cale najlepiej sie do tego nadaje ...[/quote]

Powiem szczerze że zaintrygowało mnie to zdanie. Proszę o rozwinięcie jeśli można.

W czym tkwi przewaga panela 32 calowego, nad 26 albo 37 calowym, w kontekście zastosowań komputerowych? Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam podłączoną Toshibę REGZA to Windows Media Center, bo ona ma tryb "dokładnego skanowania", czyli upraszczając działa w tym trybie jak zwykły monitor komputerowy z rozdzielczością 1920x1080. To było jednym z powodów, że ją wybrałem, bo na tym komputerze można bez przeszkód włączyć jakiś player filmów z plików albo pokazać zdjęcia z wakacji znajomym i nie ma zniekształceń geometrycznych (kółko jest kółkiem). Poza tym przy połączeniu kablem DVI karta graficzna rozpoznaje od razu ten TV jako monitor w pełnej rozdzielczości. Moja Regza to model 46", ale mniejsze pewno też to mają (trzeba sprawdzić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='SlawekR' post='130859' date='12.11.2008, 16:41 ']Powiem szczerze że zaintrygowało mnie to zdanie. Proszę o rozwinięcie jeśli można.

W czym tkwi przewaga panela 32 calowego, nad 26 albo 37 calowym, w kontekście zastosowań komputerowych?[/quote]

Chodzi o to ze 26 cali to troche za malo moim zdniem, a 37 czy tam 42 byloby fajne gdyby nie fakt ze jak bede siedzial pol metra przed nim to musialbym krecic glowa zeby ogarnac caly ekran... a to pewnie po krotkim czasie stalo by sie uciazliwe. 32 cale to taki rozmiar optymalny moim zdaniem do zastosowania jako monitor... Heh ale widze ze zaintereoswanie moim tematem mierne ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...