Skocz do zawartości
papisp

Co wybrac mam dylemat

Rekomendowane odpowiedzi

Technomate TM-6900 HD combo SUPER
AB IPBox 910HD RELOOK
GLOBO HD S1 2CI 2CX PVR
Ceny podobne parametry też doradźcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='papisp' post='130110' date='08.11.2008, 18:48 ']Technomate TM-6900 HD combo SUPER
AB IPBox 910HD RELOOK
GLOBO HD S1 2CI 2CX PVR
Ceny podobne parametry też doradźcie[/quote]


Tego ostatniego nie widziałem. Jednak jeśli mogę pomóc to zapraszam do poczytania:

[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=12544&st=0&p=118468&#entry118468"]TEST AB IPBox 910HD[/url]

[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=13380&st=0&p=128524&#entry128524"]TEST Technomate TM-6900 HD combo SUPER [/url]

Jeśli mogę coś dodać to jeśli chcesz sprzęt, który po podłączeniu od razu wszystko śmiga to kup Technomate TM-6900 HD combo SUPER. Jeśli lubisz grzebać to tylko IPBoxa 910 :P

Pozrdawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Testy znam na pamięc zależy mi na stabilności i funkcjonalnosci
Mile widziane opinie użytkowników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to nie moja działka, ale doświadczenie jeszcze z czasów tunerów SD podpowiada mi, że jeśli miałbym do wyboru kilka tunerów o podobnych parametrach i podobnej cenie, to wybrałbym ten który ma najlepsze wsparcie programowe i to zarówno ze strony producenta jak i niezależnych twórców softu.

Pamiętam że taki dbox II to nie miał wcale oszałamiających parametrów, czesć Dreamboxów to nie miała specjalnie pięknego obrazu ani dźwięku. A i tak obie marki biły na łeb konkurencję popularnością, właśnie ze względu na wsparcie programowe.

Teraz jest pewnie nie inaczej. Szczególnie że czasy są na tyle ciekawe, że co chwilę jakieś nowości nas zaskakują. A tylko odpowiednie wsparcie programistyczne zapewni, że nasze sprzęty się tak szybko nie zestarzeją.

Tak jak wspominałem to nie moja specjalność, ale choćby po tym jak często się pisze o poszczególnych tunerach w kontekście rozwoju softu, to pewnie wybrałbym AB IPBox 910HD :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tych co wymienione to oczywiście ipbox 910, z czasem dostrzeżesz i docenisz co to znaczy mieć STB na linuksie jak jeszcze tego nie rozumiesz. Wybór jest oczywisty. Jeżeli możesz dołożyć jeszcze z 400-500pln to kup Dreambox-a 800 HD a jak nie możesz to ipbox 910 zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='papisp' post='130117' date='08.11.2008, 19:26 ']Testy znam na pamięc....[/quote]

Cieszę się , że ktoś to czyta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='janek_pl' post='130139' date='08.11.2008, 20:46 ']Cieszę się , że ktoś to czyta :P[/quote]

Nie bądź taki skromny. ;)
Testy wszyscy czytają a Ty jesteś tutaj guru w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='marcus64' post='130147' date='08.11.2008, 21:31 ']Nie bądź taki skromny. :P
Testy wszyscy czytają a Ty jesteś tutaj guru w tym temacie.[/quote]


Chyba zmienię nick ;) może na GMERU... ups zapomniałem, że już zajęty,haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Faworytem u mnie był Technomate TM-6900 HD combo SUPER ale skoro polecacie IP boxa 910 to chyba tego wezmę
Oczywiście jestem wdzięczny za wszelkie porady Edytowane przez papisp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='papisp' post='130197' date='09.11.2008, 00:57 ']Faworytem u mnie był Technomate TM-6900 HD combo SUPER ale skoro polecacie IP boxa 910 to chyba tego wezmę
Oczywiście jestem wdzięczny za wszelkie porady[/quote]

W tym przedziale cenowym to najlepszy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...