Skocz do zawartości
sandokan4

TOSHIBA 40XF350PG czy SAMSUNG LE40A615A

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecyduję się chyba na jakąś tanią wersję 40".
Jeśli mam wybrać spośród tych modeli to który proponujecie głównie do n-ki?
Wiem ,że Toshiba pobiera ok.240W, nie wiem jak Samsung / brak danych w specyfikacji/ i czy ten pobór jest stale na tym poziomie, czy zależnie od ustawień np.ustawienie dynamiczne - więcej prądu pobiera. Również szerokość była ważna - nie może przekroczyć 93.5cm. Na forum oraz w googlach opinii o tych modelach jak na lekarstwo. Czy ktoś coś podpowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='sandokan4' post='129335' date='04.11.2008, 19:58 ']Zdecyduję się chyba na jakąś tanią wersję 40".
Jeśli mam wybrać spośród tych modeli to który proponujecie głównie do n-ki?
Wiem ,że Toshiba pobiera ok.240W, nie wiem jak Samsung / brak danych w specyfikacji/ i czy ten pobór jest stale na tym poziomie, czy zależnie od ustawień np.ustawienie dynamiczne - więcej prądu pobiera. Również szerokość była ważna - nie może przekroczyć 93.5cm. Na forum oraz w googlach opinii o tych modelach jak na lekarstwo. Czy ktoś coś podpowie?[/quote]
Jeśli chodzi o takie rzeczy jak pobór prądu czy wymiary lcd oraz wiele innych to radzę udaj się do sklepu i poproś o instrukcję obu tych modeli. Nie znam tych modeli więc niewiele ci mogę pomóc. Osobiście posiadam samsunga (le40n87bd) i jestem w pełni zadowolony (działa z n-ką bez zarzutu). Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy nikt z forumowiczów nie ma żadnego z tych budżetowych LCD?
A już myślałem że sobie kupię 40" w cenie 37" o w miarę dobrym odbiorze.
Na stronie Toshiby piszą że nie posiada dekodera , natomiast w specyfikacjach sklepowych ,że jest. Komu wierzyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='sandokan4' post='129504' date='05.11.2008, 20:27 ']Czy nikt z forumowiczów nie ma żadnego z tych budżetowych LCD?
A już myślałem że sobie kupię 40" w cenie 37" o w miarę dobrym odbiorze.
Na stronie Toshiby piszą że nie posiada dekodera , natomiast w specyfikacjach sklepowych ,że jest. Komu wierzyć?[/quote]

Witam
Co do tych modeli to ja wybieram między toshibą 40XF350G a samsungiem LE37A656. (mają podobne wymiary zewnętrzne i cenę)
Co prawda oba modele zaliczyłbym raczej do klasy średniej, a nie budżetowej, ale to już kwestia spojrzenia.
Jeśli chodzi o moje wrażenia po kilku wizytach w sklepie "nie dla idiotów" i wypróbowaniu różnych ustawień to:
1. Toshiba świetnie skaluje materiał SD, ma bdb głośniki i możliwość podpięcia aktywnego subwoofera.
2. Samsung ma troche lepsze HD, ale minimalnie i może to być moje wrażenie i wg mnie na obu obraz w HD jest super.
3. Toshiba nie ma wejścia usb do zdjęć i na wejsciu PC przyjmuje sygnał max HDReady, na hdmi przyjmuje 1080p bez overskanu.
4. Toshiba jest zdecydowanie ładniejsza.
5. Samsung ma 100Hz, ale ja różnicy nie widziałem.
6. Samsung ma kilka predefiniowanych ustawień obrazu, w Toshibie można ustawiać składowe elementy, ale nie ma predefioniowanych ustawień.

Ja ze względu na jakość obrazu w SD, głośniki i wygląd wybieram zdecydowanie Toshibę i czekam teraz tylko na gotówkę.
Pozdrawiam
Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...