Skocz do zawartości
markof

Reasumujac.. LG6000, moze 5000? A moze cos innego?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
no coz.. najwyzsza pora wymienic swojego starego przyjaciela CRT. Trollowalem dzis pol dnia allegro i roznisate artykuly i zatrzymalem sie na LG5000, ew. 6000.

Z tzw. tabelek z parametrami wyczytalem tylko i wylacznie, ze 6k od 5k rozni sie katem ogladania o cale 2 stopnie, heh. Roznica z pewnoscia jest wieksza.. ale ja z tych parametrow niczego sie nie doszukalem - jasnosc, jezeli o cd chodzi ta sama.. to samo sie tyczy kontrastu.
Mam swiadomosc, ze te paremetry to tak naprawde nic specjalnego, wyszukalem wasze forum i jak zobaczylem wypowiedzi o Scarlet 6000 wiedzialem, ze musze tu sie poradzic.

Rozgladam sie za sprzetem do ok. 2500 zł, niczego innego w tej klasie cenowej nie znalazlem.
Co wy myslicie? Co polecicie laikowi, jezeli o telewizory LCD chodzi?
( o telewizorach mowie w wariancie 37'' )

Pozdrawiam serdecznie :angry:

Edytowane przez markof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ok. miesiąca użytkuję 42LG5000 - jak dla mnie, to za te kasę (dałem 2.700,-) rewelacja.
Jak na razie nie znalazłem jakichś wielkich minusów :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Adam_2K' post='129196' date='04.11.2008, 00:44 ']Od ok. miesiąca użytkuję 42LG5000 - jak dla mnie, to za te kasę (dałem 2.700,-) rewelacja.
Jak na razie nie znalazłem jakichś wielkich minusów ;)[/quote]
Milo, jak narazie 1 pozytywna ocena.

Ktos moze orientuje sie, czy warto doplacic te pareset zloty do 6000 Scarlet? Czy lepiej kupic tego LG5000, bo wlasciwie nie ma zadnej roznicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam niecale dwa tygodnie 42LG5000 i tez jestem zadowolony, gierki z XBOXa 360 wymiatają, jedynie brak w tej wersji 100hz, ale za tą smieszną cene telewizor wart, jezeli chodzi o stosunek ceny do jakosci chyba nie ma lepszego obecnie, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiec jak, nie otrzymalem wlasciwie zadnej odpowiedzi jezeli o porownaniue 5000 do 6000 chodzi. Ktos jest w stanie mi doradzic, czy warto kupic 5000, czy dolozyc juz i kupic 6000 ?
Moze te modele, to badziew i kupic cos od samsunga? a moze innej firmy?
Chcialbym zrobic udany zakup, prosze o pmoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygladalem sie ostatnio 5700, 32''. Chyba jednak pozostane przy 37'', troche maly sie wydawal :)

Znajde cos lepszego w tym przedzialce cenowym, od LG5000?
( ~2500 ZL )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='markof' post='130072' date='08.11.2008, 15:37 ']Przygladalem sie ostatnio 5700, 32''. Chyba jednak pozostane przy 37'', troche maly sie wydawal B)

Znajde cos lepszego w tym przedzialce cenowym, od LG5000?
( ~2500 ZL )[/quote]
No właśnie co sadzicie o tym modemu 5700 ? Bo zamierzam kupić i cena dobra 1999zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...