Skocz do zawartości
krzycho_123

WD TV HD MEDIA PLAYER

Rekomendowane odpowiedzi

raczej nie, pierwszy bo po sieci HD na pewno nie pociągniesz, drugi nie będzie nawet dla Popcorna bo cena jaką teraz widzę w hurcie około 1350 netto... czyli troszkę nie ta półka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu konwertowania napisów do SRT. Sprawdźcie darmowy player SubEdit - posiada wbudowany edytor napisów i umożliwia zmianę kodowania, usuniecie ogonków oraz eksportowanie do formatu SRT. Obsługuje wszystkie/najpopularniejsze formaty. Wszystko w jednym.

subeditau1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiegnę troche o tematu playerka i zapytam o konwersje mkv.

Mam w filmie sciezkę dts i zamieniełem na ac3 w programie PopCorn MKV AudioConverter.

Teraz mam w filmie dwie sciezki dzwiekowe dts i ac3 a chciałem tylko miec ac3.

Gdzie popełniłem bład?

Nie odhaczyłem jakiegos okienka?

Plik z filmem zwiekszył objętosc o 1GB.

Pozdro

Edytowane przez Swiezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przekonwertowałem dźwięk z Max Payne'a tym programikiem. Przy okazji dzięki za podpowiedz co do programu - dopiero zaczynam zabawę z HD (i WD TV HD) i nawet nie wiedziałem jakie softy istnieją. Ja miałem tylko takie ustawienia konwersji dźwięku jak na fotce i mam tylko 1 ścieżkę z AC3 Stereo (przerobiłem 5.1 na stereo ponieważ WD HD i tak sam na stereo "konwertuje" wiec zaoszczędziłem trochę miejsca - ok. 750MB). Jedyne co musiałem podmienić to konwerter eac3to - w wersji która pobrał PopCorn wyskakiwały błędy przy 10%... z nowa (nowsza wersja -> eac3to) wersja poszło gładko.

popdtsya2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiezy, musisz mieć odhaczone "preserve DTS track". Wtedy będziesz miał samo AC3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiły mi się słuchy, że nowy soft miał być pod koniec stycznia. A tym czasem ani widu ani słychu:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie jak skasować ścieżkę dts z pliku mkv gdzie mam i dts i ac3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mkvmerge GUI - zaczytujesz plik, zaznaczasz co ma zostać, zapisujesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@larky

Swiezy, musisz mieć odhaczone "preserve DTS track". Wtedy będziesz miał samo AC3.

Dzieki. ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie dzieje ze napisy juz przekonwertowane na srt bez polskich znakow nie sa rozpoznawane a pozniej jak sie ejectnie pendrive i podepnie go do pieca nie ma ich na nim? Czy ktos wie jakim programem zmienic kolory napisow tak zeby byly zolte? Czy ktos zauwazyl ze napisy zsynchronizowane na pc co do sekundy na playerze sa jakby troche przesuniete( sekunda lub dwie)? Pozdrawiam! ;):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie, mam to cudo i ma tez uniwersalnego pilota logitech. cz ktoś wie jak ustawić pilota aby sterował wd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanie, mam to cudo i ma tez uniwersalnego pilota logitech. cz ktoś wie jak ustawić pilota aby sterował wd?

Zaprogramować pilota.

W bazie Logitecha jest w zakładce : Centrum Mediów (komputer PC) -> Western Digital -> WD TV HD Media Player.

Działa bezproblemowo (nawet lepiej niż oryginalny pilot z zestawu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ MadD

U mnie napisy są o ok. 1s przesunięte. Może wystarczy na PC przesunąć napisy o ten czas do tylu i na WD powinno być ok. Mam nadzieje ze poprawia do następnej wersji softu, ale jak na razie to chyba jedyne wyjście (jeśli oczywiście zadziała).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do MAD:

Jeżeli nie masz tych napisów wrzuconych w kontener mkv (wmuksowanych) to może coś takiego wystapić. Jest to wada firmware WD HD playera. Jeżeli są poprostu wrzucone obok pliku mkv z tą samą nazwą to się opóźniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak myslicie czy wprowadza obsluge plikow txt? Czy ktos wie co z tym nowym softem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też tak macie, że większość filmów z DTS przycina dzwięk na amplitunrze!, takie przery co pare sek. na Dolby większość jest ok. czy to wina softu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wy też tak macie, że większość filmów z DTS przycina dzwięk na amplitunrze!, takie przery co pare sek. na Dolby większość jest ok. czy to wina softu?

U mnie też ten problem występuje. Na ścieżkach DD jeszcze nigdy nie miałem tego kłopotu, ale dla DTS zdarzyło już mi się kilka razy. IMHO to zdecydowanie wina softu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie też ten problem występuje. Na ścieżkach DD jeszcze nigdy nie miałem tego kłopotu, ale dla DTS zdarzyło już mi się kilka razy. IMHO to zdecydowanie wina softu.

hmmm na moim WD niema takiej kichy z dts a mam kilka kocertów w dts napewno bym tego nieprzeoczył;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmm na moim WD niema takiej kichy z dts a mam kilka kocertów w dts napewno bym tego nieprzeoczył;]

u mnie też przycina, ale są DTSy które chodzą spoko :lol: myślę, że to wina softu, którego już nie możemy sie doczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm .. nastawiony byłem na kukurydze ale jak zobaczyłem że WD TV jest w BestBuy to wysłałem dzisiaj zapytanie do mojego braciszka (bo tam pracuje) za ile on by mi takie cudeńko wysłał.. jestem ciekaw jaka to będzie kwota :)

Bardzo boli mnie to że nie ma LAN, HDD a tym bardziej torrenta .... oj boli .. no i widzę już te kombinacje alpejskie z przenoszeniem danych

Edytowane przez Penetratore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczace napisow na WD TV HD:

- czy jest mozliwa taka obrobka napisow w formacie .srt, by dodac tlo, ktore bedzie wyswietlane przez ten odtwarzacz (przy obecnym firmware)?

Firmware zaktualizowane do 1.01.02 (12/2008).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mkvmerge GUI - zaczytujesz plik, zaznaczasz co ma zostać, zapisujesz :lol:

a jest cos szybszego, bo tu to musze na nowo plik zapisywac, nie mozna odznaczyc dts i zapisac jakos szybko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze zrobic wyłacznik prądowy:

8d41888c18f86575med.jpg

Na razie po prostu wyciagam kabel z gniazdka.

Jaki zastosowac wyłacznik?

Kabel zwisa i musiałby być jakiś niezawodny wyłacznik i pasujący(cena tego wyłacznika to drugorzędna sprawa).

Co byscie polecili zastosowac aby to miało ,,ręce i nogi".

Dobry byłby taki wyłacznik aby było widac(dioda) czy jest wyłaczonyodtwarzacz WD z napięcia.

Jak wyłaczony np. to pali sie dioda albo cos innego abyś był pewny ze wyłaczone.

Pozdro

@fantom

Zastanowie sie ale to znowu następny pilot w pokoju.....

Zamówiłem ale trzy takie gniazdka za 45 zł plus przesyłka

Edytowane przez Swiezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...