Skocz do zawartości
krzycho_123

WD TV HD MEDIA PLAYER

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli na zasilaniu z usb uciągnie 2 dyski podłączone przez hub?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Topmek' post='133970' date='30.11.2008, 23:02 ']Czyli na zasilaniu z usb uciągnie 2 dyski podłączone przez hub?[/quote]
Tego bym nie oczekiwał. Może się i uda z jakimiś dwoma małymi (2.5 cala) dyskami USB.
Ale nie musi. Chodzi o zapotrzebowanie na prąd. USB ma dosyć małą wydajność prądową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie - standardowo pół ampera (500mA) na port.
W tym WD działa to prawidłowo, w przypadku dysków 2.5" w zwykłej obudowie za ok, 50,- (Welland-a) nie ma problemów z wydajnością prądową. Obudowa bardziej rozbudowana (ATA/SATA) wymaga już użycia obu portów (jeden jako dodatkowe zasilanie), albo zasilacza zewnętrznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam , ja mam natomiast takie pytanie odnośnie tego odtwarzacza ( do którego bardzo ostro się przymierzam) jak mianowicie wygląda płynność wyświetlanego obrazu na dużych panelach
( w moim przypadku plazma 42") chodzi mi tu o tzw. efekt juddera czy on występuje czy może nie ma tego problemu. Gdy ogladam pliki mkv z komputera na plazmie to używam recklocka i on mi ten efekt niweluje przez co ogląda się bardzo przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktoś może podać numer telefonu do pixmania? w czwartek dokonałem przelewu za player wd a w statusie zamówienia nadal widnieje, że nadal czekają na potwierdzenie przelewu i chciałbym jakoś sprawę wyjaśnić bo mi się to nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Fantom' post='133964' date='30.11.2008, 21:37 ']A ja dodam że łączyłem małego huba USB do Popcorna (zwiększając ilość portów USB) i chodziło bez problemu.
Myślę że WD TV też sobie poradzi :)[/quote]

Ale ten mały HUB pasywny i tak nie zasili HDD 2,5 cala.... Zresztą mam teraz w eGreat dysk 500 GB i na nim gromadze filmy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na wysyłkę z Pixmania, mają już potwierdzenie i towar jest zapakowany. Na hasło HAPPIX5PL, 5% zniżki na przedmioty do 999 złotych do 4 grudnia :lol:

Edytowane przez lagranda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy u was również na stronie pixmani widnieje cena 499 Pln , czy to ma byc świąteczna promocja chyba raczej jakiś żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='TomekC' post='134268' date='02.12.2008, 08:02 ']Czy u was również na stronie pixmani widnieje cena 499 Pln , czy to ma byc świąteczna promocja chyba raczej jakiś żart.[/quote]
czar bożego narodzenia prysł. zaraz napisze do nich pytanie o tą cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój sprzęt już dotarł. Postaram się przedstawić pierwsze wrażenia i efekty testu.

Moją pierwszą reakcją na towar było "ale to maleńkie!" :) I w sumie dobrze, nie zajmuje za dużo miejsca, ma ładny estetyczny wygląd i może stać albo "leżeć".

A teraz wyniki testu. Urządzonko działa świetnie ale nie idealnie :lol:

Problemy:
1) Ma problemy z odtwarzaniem plików mkv (brak dzwięku (unsupported audio), zatrzymujące się obraz a dźwięk leci dalej). Ponadto nie widzi napisów, jeśli są "wbudowane" w plik mkv.

2) Nie ze wszystkimi divixami sobie radzi. Np. znika mi dźwięk w pliku, z który X-Box nie miał żadnych problemów.

3) Narzędzie do konwersji jest średnie. Nie widzi wszystkich typów plików (np. nie widzi mkv), nie pomaga na problemy z dźwiękiem, nie zauważa napisów zawartych w pliku mkv). To tyle, co zauważyłem w czasie wczorajszych testów.


Zalety:

Generalnie cała reszta poza wspomnianymi problemami jest super. Odtwarza znacznie więcej plików niż drugi najlepszy znany mi odtwarzacz (X-Box :huh: ). Działa szybko i dobrze.
Generalnie urządzonko godne polecenia. Zwłaszcza biorąc pod uwag cenę.


I mam takie pytanko. Czy ktoś mógłby polecić jakiś dobry konwerter plików video? Taki, który potrafi przekonwertować mkv bez utraty zawartych w nim napisów? Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, teraz cena w Pixmanii to totalne przegięcie, poczekajcie aż minie okres tej promocji 5%, może spadnie. Ja razem z wysyłką zapłaciłem 411, ale jeszcze nie mam playera w domu bo coś strasznie długo to trwa, kupowałem 27.11, a nawet jeszcze nie wysłali ;(, dobrze że nie brałem wysyłki dhl bo pewnie by było to samo a cena 5 razy taka :rolleyes:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]Szanowny Panie
Uprzejmie informuje, ze ceny ustala nasza dzial marketyngowy, tak ze my nie jestesmy informowani o zmianach cen, na ten lub inny produkt. Proszze zwrocic uwage, ze teraz mamy pewna promocje na stronie, ktora bedzie aktywna na przeciagu 3 dni.
[url="http://www.pixmania.com/pl/pl/okazja/cmr1_cmp2145_cm.html?itag=0"]http://www.pixmania.com/pl/pl/okazja/cmr1_..._cm.html?itag=0[/url][/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja na sama wysyłkę czekam już 5 dni, napisałem właśnie do nich maila, co jest grane!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='lagranda' post='134309' date='02.12.2008, 12:01 ']Ja na sama wysyłkę czekam już 5 dni, napisałem właśnie do nich maila, co jest grane![/quote]

Pewnie towar schodził im tak dobrze że postanowili podnieść ceny (bo i tak się sprzeda), a przy okazji nie są w stanie wyrobić z zamówieniami złożonymi po poprzedniej cenie.

W moim przypadku od momentu zamówienia do odebrania minęły dokładnie 4 dni (zamówiłem w ubiegły poniedziałek o 12, w środe rano wyjechało zamówienie z magazynu w DE a w piątek parę chwil po 12 miałem już przesyłkę w domu w Wawie)

Pozdrawiam,
chrisjan Edytowane przez chrisjan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich obecnych na tym forum,ponieważ jestem nowy chciałem się przywitać. :)

Jestem również zainteresowany tym urządzeniem: Western Digital WD TV HD

Jest dostępny w digitalo.pl w dobrej cenie 399,00 , przesyłka gratis polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostałem odpowiedź od supportu WD w sprawie polskich znaków w napisach:

"At this point the WD TV player unfortunately does not support these characters, as soon as a new firmware will be brought out it should be solved, however this unfortunately will take till the end of januari for it to be brought out."

Tak więc oficjalnie trzeba czekać do końca stycznia...;/

Szkoda....;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='chrisjan' post='134391' date='02.12.2008, 19:36 ']Właśnie dostałem odpowiedź od supportu WD w sprawie polskich znaków w napisach:

"At this point the WD TV player unfortunately does not support these characters, as soon as a new firmware will be brought out it should be solved, however this unfortunately will take till the end of januari for it to be brought out."

Tak więc oficjalnie trzeba czekać do końca stycznia...;/

Szkoda....;/[/quote]

To zła, a zarazem dobra wiadomość. Generalnie się cieszę, że nas nie olali. Oby do stycznia.
Dzięki chrisjan za Twój wkład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='kostelo' post='134368' date='02.12.2008, 15:13 ']Witam wszystkich obecnych na tym forum,ponieważ jestem nowy chciałem się przywitać. :)

Jestem również zainteresowany tym urządzeniem: Western Digital WD TV HD

Jest dostępny w digitalo.pl w dobrej cenie 399,00 , przesyłka gratis polecam :)[/quote]
a ja widzę cenę 429.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='drake79' post='134395' date='02.12.2008, 17:13 ']To zła, a zarazem dobra wiadomość. Generalnie się cieszę, że nas nie olali. Oby do stycznia.
Dzięki chrisjan za Twój wkład.[/quote]

No niestety do stycznia playerek będzie mi służył tylko za odtwarzacz mp3, bo żona niespecjalnie lubi filmy w oryginale oglądać.
Fakt szkoda że tyle to potrwa ale z drugiej strony widać, że poważnie podchodzą do sprawy i o support nie ma się co martwić.

Jeżeli tylko ktoś jest zainteresowany zakupem tego odtwarzacza to przyłączam się do apelu drake79 o słanie maili do supportu - bo jak widać daje to efekt. NIECH NAS ZOBACZĄ!! :)

Ze swojej strony napisałem mi kolejnego maila ze zgłoszeniem bug'ów o których tu rozmawialiśmy, a także z pytaniem czy jest możliwość wzięcia udziału w beta testach. Na 100% tak długi termin publikacji nowego firmware wynika z długiego procesu QA więc przy odrobinie szczęścia może uda się podobnie jak w przypadku Popcornów mieć wtyczkę na bety...:)

Edytowane przez chrisjan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy coś gdzieś piszą na temat dodania klienta torrent ? skoro w kukurydzy się da to czemu nie tutaj ?
To jest jedyny powód przez który się zastanawiam co brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='radzique' post='134406' date='02.12.2008, 17:31 ']a czy coś gdzieś piszą na temat dodania klienta torrent ? skoro w kukurydzy się da to czemu nie tutaj ?
To jest jedyny powód przez który się zastanawiam co brać.[/quote]

Nie dodadzą, bo WD Media Player nie obsługuje sieci w ogóle.
Bardzo wątpię aby chciało im się bawić w support zewnętrznych sticków WiFi, bo nie do tego ma ten playerek służyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aa, faktycznie, zapomniałem o braku LAN :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='denver666' post='134398' date='02.12.2008, 17:17 ']a ja widzę cenę 429.[/quote]

Wczoraj jak zamówiłem w digitalo.pl kosztował 399,00 / przesyłka za darmo płatność przelewem/ dzisiaj do południa też widniała ta kwota widocznie już zmienili cene , trzeba się śpieszyć bo wszędzie gdzie się zaraz pokarze WD TV to momentalnie cena idzie w góre np. PIXMANIA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='chrisjan' post='134316' date='02.12.2008, 12:34 ']W moim przypadku od momentu zamówienia do odebrania minęły dokładnie 4 dni (zamówiłem w ubiegły poniedziałek o 12, w środe rano wyjechało zamówienie z magazynu w DE a w piątek parę chwil po 12 miałem już przesyłkę w domu w Wawie)[/quote]

U mnie wygląda to tak zakup i przelew 2008-11-27 22:38:02
Potwierdzenie przelewu przez Pixmanie 1 grudnia, ponowne potwierdzenie 2 grudnia
Dziś mamy 3 grudnia i przedmiot nadal nie jest wysłany, pisze że przygotowywana jest wysyłka.

[b]Łącznie mija już prawie 7 dni[/b]

Jak ktoś chce teraz kupić to lepiej wybrać jakiś Polski sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='lagranda' post='134534' date='03.12.2008, 07:56 '][b]Łącznie mija już prawie 7 dni[/b]

Jak ktoś chce teraz kupić to lepiej wybrać jakiś Polski sklep.[/quote]

A jak to się stało że u Ciebie zamówienie wyszło 411 zł?
Może coś nie tak wyklikałeś/ złą formę wysyłki wybrałeś?

Ja zamawiąjąc chwile wcześniej, zapłaciłem 428 zł (przesyłka kurierska DPD, bez programu Bezpieczne zakupy).
Może tu tkwi problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...