Skocz do zawartości
Lord Rayden

Samsung BD P 1500 w Saturnie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !

No to i do tego doszło. Na reklamówce Saturna mamy odtwarzacz BLU RAY (wolałbym Blue Ray ale zaraz tu się ktoś oburzy) Samsung BD P 1500 za 699 zł, oczywiscie na raty (10 rat po 69,90 zł.). Padła więc chyba kolejna bariera (po nagrywarkach DVD z HDD) - sprzęt Blu Ray zaczyna wskakiwać na promocje w Saturnie i MM. Cena może i tak sobie - na Allegro widziałem po 560 zł, 600 zł (w tym wypadku zwykle powystawowe, bez gwarancji albo kilka miesięcy) a nawet za 800 zł...(tu już gwarancja). A tu mamy sklep. Płyt nie dodają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w MM jest BD P 1400, za 499 pln B)

I to jest normalna cena, nie żadna promocyjna, bo pytałem dzisiaj. Bariera 500 zł z blu-ray player więc złamana i to w MM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To stosunkowo "drogo" w porównaniu z ceną z jaką za parę dni pojawi się w USA na wyprzedaży ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może mi podać obecną cene odtwarzacza SAMSUNG BD-P1500 w MM i Saturnie. Chce kupić player w necie za 649zł+15 koszt dostawy, ale może przepłacam i lepiej jak wybiore się do ww sklepów(koszt dojazdu)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Luk33' post='134448' date='02.12.2008, 21:02 ']Czy ktoś może mi podać obecną cene odtwarzacza SAMSUNG BD-P1500 w MM i Saturnie. Chce kupić player w necie za 649zł+15 koszt dostawy, ale może przepłacam i lepiej jak wybiore się do ww sklepów(koszt dojazdu)?[/quote]

Na allegro widziałem samsung 1500 za 600zł z przesyłką kurierem. I to nówka 24mies gw.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='autorus' post='134451' date='02.12.2008, 20:23 ']Na allegro widziałem samsung 1500 za 600zł z przesyłką kurierem. I to nówka 24mies gw.

Autorus[/quote]
Widziałem kilka takich aukcji, nawet za 549zł. Strałałem się potwierdzic u tej osob, czy odtwarzacz jest 100% nowy itp i do dziś nie otrzymałem odpowiedzi, co mnie troche zraziło. [url="http://www.allegro.pl/item493385759_odtwarzacz_blu_ray_samsung_bd_p1500_gw_24m_c.html"]http://www.allegro.pl/item493385759_odtwar...0_gw_24m_c.html[/url]
Najdziwniejsze w tym wszystkim wydała mi sie 24 miesieczna gwarancja, bo samsung daje 12 mies. Edytowane przez Luk33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety na allegro bardzo często 1500 pojawiają się poserwisowe prosto z palet, a sprzedawcy oferujący je z 24 lub 36 m-czną gwarancją po kilkunastu aukcjach znikają z zawieszonym kontem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...