Skocz do zawartości
zoran0

PS3 nie odtwarza DVD...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Prosze o pomoc w PS3 - problem polega na tym ze po wlozeniu plyty DVD do PS3 zawiesza sie ona i nie reaguje na nic tylko twardy reset pomaga.
Czy jest uszkodzona, czy mozna gdzies mozna cos ustawic w menu?

Dzieki i pozdrawiam
Zoran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaka płyta ? Film ? Dane ? DVD-R ? Próbowałeś innych płyt ? Tej płyty na innym odtwarzaczu ?
Nigdy nie spotkałem się z takim problemem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kazda plyta DVD wlozona do PS3 zostaje rozpoznana jako Dvd i po tym juz nastepuje ciemnosc na ekranie i zero dzwieku nie reaguje na nic trzeba wylaczyc ja przyciskiem sieciowym nastepnie wyjac plyte.Na innym odtwarzaczu jest Ok plyty sa oryginalne nienagrywane i dzieje sie tak na kazdej.Blu-raye chodza bez problemu choc Mr & Ms S. ktora jest w Palu tez blokuje tak samo Ps3.Wyglada na to jakby nie czytala plyt w Palu.Kupilem playke w Sony.

Pozdro. Zoran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego wynika ze laser do momentu zakupu byl uwalony, bo nigdy nie udalo mi sie odtworzyc na niej DVD a kupilem ja w maju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widze inny problem... :rolleyes: obawiam sie, ze masz ps3 z innego regionu... jesli tak jest, to gry z ps2 tez Ci nie beda dzialaly. wydaje mi sie, ze czeka Cie wycieczka do sklepu w ktorym to kupiles... i wielka awantura...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam PS3 NTSC (80GB z USA) i po włożeniu DVD niema żadnych zwiech i czarnych ekranów, tylko plansza ,że nie może odtworzyć w PALu czy jakoś tak.... Na linuxie nie ma problemu z ich odtworzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dekciw' post='133901' date='30.11.2008, 16:02 ']ja widze inny problem... :) obawiam sie, ze masz ps3 z innego regionu... jesli tak jest, to gry z ps2 tez Ci nie beda dzialaly. wydaje mi sie, ze czeka Cie wycieczka do sklepu w ktorym to kupiles... i wielka awantura...[/quote]

PS3 80gb nie jest kompatybilna z grami z PS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Barthezz' post='134036' date='01.12.2008, 11:08 ']PS3 80gb nie jest kompatybilna z grami z PS2.[/quote]
Żeby być ścisłym to 80g w wersji NTSC o kodzie CECHE01 jest kompatybilna. :rolleyes:

A co do topiku, to raczej laser kaput.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...