Jump to content
Sign in to follow this  
jankos31

Podstawa Toshiba zf46

Recommended Posts

Witam .Dwa dni temu w moim salonie stanęła sobie Tosia zf 46, i tym samym dołączyłem do grona zadowolonych użytkowników tego sprzętu. Mam jednak pewien problem, bo jak pisałem wcześniej stanęła a ma wisieć.Uchwyt na ścianie,żona oczywiście patrzy czy prosto a ja za cholerę nie mogę odkręcić podstawy. Instrukcja nic o tym nie mówi a nie chciałbym odrazu czegoś połamać, jeżeli ktoś z kolegów mógłby mi w tym temacie pomóc byłbym bardzo wdzięczny.

[quote name='jankos31' post='126495' date='18.10.2008, 20:27 ']Witam .Dwa dni temu w moim salonie stanęła sobie Tosia zf 46, i tym samym dołączyłem do grona zadowolonych użytkowników tego sprzętu. Mam jednak pewien problem, bo jak pisałem wcześniej stanęła a ma wisieć.Uchwyt na ścianie,żona oczywiście patrzy czy prosto a ja za cholerę nie mogę odkręcić podstawy. Instrukcja nic o tym nie mówi a nie chciałbym odrazu czegoś połamać, jeżeli ktoś z kolegów mógłby mi w tym temacie pomóc byłbym bardzo wdzięczny.[/quote]

Z tyłu tv, u nasady podstawy masz cztery śruby - odkręcasz całkowicie i podnosisz telewizor.

[quote name='miecio4' post='126545' date='19.10.2008, 09:39 ']Z tyłu tv, u nasady podstawy masz cztery śruby - odkręcasz całkowicie i podnosisz telewizor.[/quote]

Oczywiście pięciu, przepraszam. Ale z podkładkami ;)

Wielkie dzięki wszystkim za podpowiedzi.
Jeżeli chodzi o sam TV to jestem naprawdę zaskoczony jakością obrazu SD -nie spodziewałem się aż tak dobrego odbioru, o HD nie ma co pisać bo chyba wszystkie LCD tu sobie dobrze radzą i wg. mnie Toshiba pod tym względem nie odstaje od innych- dla mnie bomba. Bardzo długo wybierałem ten jedyny . Ostatecznie zostały dwa- 46zf i Sony W4500, Tosia wygrała właśnie dzięki SD przy bardzo podobnym jak dla mnie odbiorze w HD.Jak na razie 100% zadowolenia i aby tak dalej, czego wszystkim posiadaczom ZF i sobie życzę.

A ja mam pytanie, czy podobnie jest w 42z3030?

Też "prawie" powiesiłem TV, tylko podstawa ze mną wygrała.
U mnie znalazłem 3 śrubki i je odkręciłem (TV było do góry nogami) i ani drgnie ;)

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Seb

[quote name='seb777' post='126668' date='19.10.2008, 22:21 ']A ja mam pytanie, czy podobnie jest w 42z3030?

Też "prawie" powiesiłem TV, tylko podstawa ze mną wygrała.
U mnie znalazłem 3 śrubki i je odkręciłem (TV było do góry nogami) i ani drgnie :lol:

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Seb[/quote]
oczywiście, TV najlepiej połozyć na kanapie ekranem do dołu.
śruby są głęboko ukryte w otworach.