Skocz do zawartości
zibil79

Jaki zestaw do kd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zastanawiam się nad na zmianą kina domowego. Obecnie użytkuje zestaw panasonic sc-ht 500. W moim głównie przeszkadza mi brak wyjścia optycznego oraz marnej jakości subwufer. Zaznacze, że głównie będzie on służył do gier (60%) filmów (30%) oraz muzyki (10%), zakładana kwota to ok 3000 zł.
Nie chce dużych głośników ,bo nie mam na to warunków. Pokój okoł 22 m2.
Mój typ to : HK 147 + HK 27 + HKST 7

Proszę was o opinię na temat tego zestawu oraz propozycje innych typów (nie podjąłem jeszcze ostatecznej decyzji). Czy, warto zmieniać obecny zestaw na ten przedstawiony. Powiem tylko, że słyszałem jak gra i zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Edytowane przez zibil79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='zibil79' post='126377' date='17.10.2008, 20:56 ']Witam,

Zastanawiam się nad na zmianą kina domowego. Obecnie użytkuje zestaw panasonic sc-ht 500. W moim głównie przeszkadza mi brak wyjścia optycznego oraz marnej jakości subwufer. Zaznacze, że głównie będzie on służył do gier (60%) filmów (30%) oraz muzyki (10%), zakładana kwota to ok 3000 zł.
Nie chce dużych głośników ,bo nie mam na to warunków. Pokój okoł 22 m2.
Mój typ to : HK 147 + HK 27 + HKST 7

Proszę was o opinię na temat tego zestawu oraz propozycje innych typów (nie podjąłem jeszcze ostatecznej decyzji). Czy, warto zmieniać obecny zestaw na ten przedstawiony. Powiem tylko, że słyszałem jak gra i zrobił na mnie pozytywne wrażenie.[/quote]

witam. 22 metry to wcale nie jest mało więc jeśli w grę nie wchodzą duże głośniki to i tak polecam hkst 11 bo 7 raczej nie da tak pełnego efektu jak by Ci zależało a co do implitunera to zastanów sie czy nie warto wydać troche wiecej i szrpnąć sie na amplituner z dekoderami hd, i HDMI !1.3 a (ale nie HDMI pass-through ). polecam Denona 1909 lub yamache 663

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za informacje, ale czy yamaha 663 zagra tak samo dobrze z hkts 11 jak HK 147, tu głównie chodzi o gry i kd. Może znasz jakieś inne głośniczki (małe) w podobnej cenie , które grały by lepiej. Edytowane przez zibil79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam HK więc jestem za ;) Ja mam 24m2 i HK 645. Tylko ten hk27 rozumiem ze to jest dvd, to absolutnie sobie odpuść. Kup do tego choćby samsunga 1400 BR oczywiście. Natomiast do musyki to oczywiscie HD 970 :)

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, praktycznie jestem zdecydowany już na amplituner yamaha rx v663. Zastanawiam sie teraz nad głośnikami. W moim zainteresowaniu są:
- hkst 11,
- infinity beta hcs,
- jbl cs 680.

Proszę o pomoc szanownych forumowiczów w wyborze głośników do tego amplitunera.

Przypominam, że głównie zestaw będzie służył do gier i filmów. Pokój ok. 22 m2. I nie chce żadnych dużych głośników bo nie mam gdzie ich postawić (dużo mebli).

Pozdrawiam Edytowane przez zibil79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...