Jump to content
Sign in to follow this  
sharan

ImageMixer 3 SE i Canon HF11

Recommended Posts

Witam,czy ktos posiada to oprogramowanie? Mam HF11.zrzucilem filmiki na dysk pc i nie wiem jak wypalic plyte dvd z plikami avchd. Edited by sharan

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przerzucilem film nagrany z kamery do AVCHD LIST wcisnalem Write,wrzucilem do kompa plyte DVD i...., wyskakuje napis - This disc format is not supported.Dlaczego?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam. Podpinam sie pod temat troszke go rozszerzajac :lol:

Dotyczy Canon HF11 , Imagemixer3SE i problemu z nagrywaniem filmików z tej kamery na DVD-R (np jako AVCHD).

Sorki że odkopuje temat ale być może ktoś (być może założyciel tematu-;) spotkał się i rozwiązał podobny problem. Otóż - każda próba nagrania materiałów filmowych (zrzuconych z kamery HF11 na HDD komputera jako m2ts) za pośrednictwem dołączonego programu imagemixer3se ver 3. kończy się u mnie komunikatem failed writing. Nagrywarka komputerowa nie najnowsza (LG GSA 4163B) ale dziala z innymi programami do nagrywania bez zarzutu. System plików NTFS, Windows XP SP2. Przebrnąłem przez FAQ na stronie producenta programu–wyinstalowalem wszystkie inne programy które uzywają tej nagrywarki w systemie, przerestartowałem system i dalej to samo. W Internecie nie znalazłem nic na ten temat.(ale zbyt wielu jezyków nie znam:) Przetestowałem różne nośniki DVD-R też nie pomaga. (program nagrywa na minusach-co pewnie autor tematu juz odkrył- tak przynajmniej jest w opisie do programu-supported disc types DVD-R, DVD-RW, DVD-R DL).

Programik Imagemixer sam w sobie jest bardzo prosty i nie wydaje mi się ze gdziekolwiek cos mogłbym robic żle. W przypadku wyboru docelowo płytki DVD-R (np. z materialem SD- PAL) normalnie przebiega konwersja a wysypuje się w momencie nagrania. W przypadku wyboru AVCHD jako docelowego-proces organizowania menu-wszystko bez problemu do 100% a potem failed writing. Jak dotąd bawiłem się tylko w zrzucanie surowych plikow prosto na DVD (do odtworzenia na PS3) ale chciałem przetestowac możliwości dołączonego programu.

Nie trudno nie zauważyć że na forum (tym i konkurencyjnym) jest duzo tematow dotyczących AVCHD z kamer i rożnych programow w tym darmowych poświęconych menu, konwersji, łączeniu itd. jednak myslę że dołączony program Imagemixer3SE powinien (jak na razie:) wystarczyć do moich skromnych potrzeb . W ostateczności-a raczej wczesniej czy póżniej trzeba będzie się z tymi opisami i programami bardziej zaprzyjaźnić. Kończę bo robi się tego troszke za dużo. Dzięki za poświęcony na przeczytanie tego posta czas. Pozdrawiam!

Edited by wolutar

Share this post


Link to post
Share on other sites

od biedy zrobisz to w nero vision który ma jednak pewną wadę- nie łączy plików w całość

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...