Skocz do zawartości
sharan

ImageMixer 3 SE i Canon HF11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,czy ktos posiada to oprogramowanie? Mam HF11.zrzucilem filmiki na dysk pc i nie wiem jak wypalic plyte dvd z plikami avchd. Edytowane przez sharan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przerzucilem film nagrany z kamery do AVCHD LIST wcisnalem Write,wrzucilem do kompa plyte DVD i...., wyskakuje napis - This disc format is not supported.Dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podpinam sie pod temat troszke go rozszerzajac :lol:

Dotyczy Canon HF11 , Imagemixer3SE i problemu z nagrywaniem filmików z tej kamery na DVD-R (np jako AVCHD).

Sorki że odkopuje temat ale być może ktoś (być może założyciel tematu-;) spotkał się i rozwiązał podobny problem. Otóż - każda próba nagrania materiałów filmowych (zrzuconych z kamery HF11 na HDD komputera jako m2ts) za pośrednictwem dołączonego programu imagemixer3se ver 3. kończy się u mnie komunikatem failed writing. Nagrywarka komputerowa nie najnowsza (LG GSA 4163B) ale dziala z innymi programami do nagrywania bez zarzutu. System plików NTFS, Windows XP SP2. Przebrnąłem przez FAQ na stronie producenta programu–wyinstalowalem wszystkie inne programy które uzywają tej nagrywarki w systemie, przerestartowałem system i dalej to samo. W Internecie nie znalazłem nic na ten temat.(ale zbyt wielu jezyków nie znam:) Przetestowałem różne nośniki DVD-R też nie pomaga. (program nagrywa na minusach-co pewnie autor tematu juz odkrył- tak przynajmniej jest w opisie do programu-supported disc types DVD-R, DVD-RW, DVD-R DL).

Programik Imagemixer sam w sobie jest bardzo prosty i nie wydaje mi się ze gdziekolwiek cos mogłbym robic żle. W przypadku wyboru docelowo płytki DVD-R (np. z materialem SD- PAL) normalnie przebiega konwersja a wysypuje się w momencie nagrania. W przypadku wyboru AVCHD jako docelowego-proces organizowania menu-wszystko bez problemu do 100% a potem failed writing. Jak dotąd bawiłem się tylko w zrzucanie surowych plikow prosto na DVD (do odtworzenia na PS3) ale chciałem przetestowac możliwości dołączonego programu.

Nie trudno nie zauważyć że na forum (tym i konkurencyjnym) jest duzo tematow dotyczących AVCHD z kamer i rożnych programow w tym darmowych poświęconych menu, konwersji, łączeniu itd. jednak myslę że dołączony program Imagemixer3SE powinien (jak na razie:) wystarczyć do moich skromnych potrzeb . W ostateczności-a raczej wczesniej czy póżniej trzeba będzie się z tymi opisami i programami bardziej zaprzyjaźnić. Kończę bo robi się tego troszke za dużo. Dzięki za poświęcony na przeczytanie tego posta czas. Pozdrawiam!

Edytowane przez wolutar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od biedy zrobisz to w nero vision który ma jednak pewną wadę- nie łączy plików w całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...