Skocz do zawartości
Chump

Toshiba 42XV500PG - promocyjny bubel ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Zobaczyłem ostatnio promocję w ww. sklepie na 42XV500PG za 2899zł. Jako że jestem właśnie na etapie kupna LCD do 3000zł ten model przykuł moją uwagę. Byłem już zdecydowany na Sharpa 37X20E w cenie ok. 2700, ale dodatkowe 5 cali kusi.
I tu moje pytanie: czy z tym modelem Toshiby jest coś nie tak ? Cena jest podejrzanie atrakcyjna, trudna do przebicia nawet przez sklepy internetowe. W tym samym sklepie model 37cali kosztuje 400zł więcej! Możliwość posiadania większego telewizora jest kusząca, ale jednocześnie nie chcę wpakować się w jakieś bagno. Czy ktoś z użytkowników tego modelu wie cokolwiek o jego ukrytych wadach itp. ? Czy warto kupić większy TV czy pozostać przy 37 calowym Sharpie? Sprzedawcy w sklepie nie potrafili wyjaśnić o co chodzi z tą ceną, tłumacząc że takie jest po prostu podejście marketingowe Toshiby.
Dodam że telewizor będzie działał z dekoderem n, oglądany z odległości blisko 3m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobry TV, i dośc młody na rynku,
i cena w EURO nie szokuje, można go nabyc taniej

a ogólnie odnosnie ceny, to co można powiedzec o np samsungu najnowszym serii 5 full hd, oh, ah, którego 40 cali kosztuje ponizej 2400 zł ? patrzec jak zacznie wystawac w samsungach papier i wata z tyłu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można go nabyć taniej ? Skąpiec i ceneo podają najniższą cenę (gdzie jest faktycznie dostępny, a nie jedynie w cenniku) ok.3075zł z dostawą, nie wspominając o cenach w Saturnie, ElectroWorld czy MM. Taniej występuje jedynie model 550PG (ok. 2750zł), ale nie odpowiada mi jego design...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobry telewizor, za dobre pieniądze. Kupiłem u nich parę rzeczy (przez internet i w sklepie) i zawsze zero problemów, a ponadto można przedłużyć gwarancję do 5 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Chump' post='126031' date='15.10.2008, 17:20 ']Można go nabyć taniej ? Skąpiec i ceneo podają najniższą cenę (gdzie jest faktycznie dostępny, a nie jedynie w cenniku) ok.3075zł z dostawą, nie wspominając o cenach w Saturnie, ElectroWorld czy MM. Taniej występuje jedynie model 550PG (ok. 2750zł), ale nie odpowiada mi jego design...[/quote]


42XV można kupic za 2700 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MAM TEN TELEWIZOR I WSZYSTKO JEST OK NAPRAWDE SUPER EFEKT NA SYGNALE HD -SA UMIESZCZONE ZDJECIA -NASZE POKOJE KINOWE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...