Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
leeroy77

problem z amplitunerem ONKYO TX-SR 505

Question

Witam, jestem posiadaczem amplitunera ONKYO TX-SR 505. Od pewnego czasu (a dokładnie jak podłączyłem dekoder CP przez wejście optyczne do amplitunera) amplituner wydaje dość denerwujący dźwięk w postaci pyknięcia podczas przełączania kanału. Na początku działo się tak tylko gdy przełączałem np. z kanału z dźwiękiem stereo na kanał z dolby. Teraz to pyknięcie występuje przy przełączaniu każdego kanału a nawet czasem gdy kończą się reklamy a zaczyna film. Czy to wina kabla optycznego czy też może problem związany z amplitunerem. Aha i pytanie do innych użytkowników ONKYO czy wasze aqmplitunery również wydają takie dość głośne pyknięcia podczas włączania, zmiany źródła dźwięku? Powiem szczerze że to jest czasem dość irytujące ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
Mam amplituner Onkyo HT-E508 połączony optykiem z dekoderem dreambox oraz coaxialem z playerem blu-ray Sharp i nigdy nie miałem żadnych takich problemów jak opisujesz.Urządzenie zawsze działało bezgłośnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0
[quote name='marcus64' post='125862' date='14.10.2008, 18:45 ']Mam amplituner Onkyo HT-E508 połączony optykiem z dekoderem dreambox oraz coaxialem z playerem blu-ray Sharp i nigdy nie miałem żadnych takich problemów jak opisujesz.Urządzenie zawsze działało bezgłośnie.[/quote]

Kontaktowałem się z serwisem w tej sprawie i twierdzą że jest to normalne przy załączaniu się głośników. Z tym, że jest to naprawdę dość głośne i po dłuższym korzystaniu dość denerwujące. Czy ma ktoś podobne problemy? Może to wina kabla? Mam podłączony dekoder przez kabel optyczny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...