Skocz do zawartości
Furmann1

Jaki Lcd 52 cale ??? Sharp czy samsung

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi mi o model sharpa LC-52XL2E i samsunga LE52A756 oba maja 100hz i full hd prosze o pomoc bo naprawde nie wiem ktory bedzie sie lepiej spisywal . mam cyfre + bez hd i ogladam z odległości 5 metrów . chce tez podłączać kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś mi doradzi??? Byłem dzisiaj w dwóch sklepach TV i powiedzieli mi ze z tych dwóch to samsung zdecydowanie.. czy to jest prawda ze samsungi sa takie dobre????przeciez to Korea
a sharp japoński jest proszę o pomoc bo nie mam telewizora i szybko chce zamówic..
Apropo padł mi panasonic 32 cale 4:3 kupiony przez mojego ojca 6 lat temu za 10tys zł . padł kineskop wiec te telewizory crt wcale nie są takie trwałe ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musisz sam zdecydować, każdy ma inne preferencje. Kumpel ma Sharpa LC-52XL2E i jest zachwycony, kto inny będzie wychwalał Samsunga. Ja uważam że Samsung robi dobre matryce, ale co do reszty można mieć zastrzeżenia. Sharp robi dobre matrycę i dobrą elektronikę oraz estetyczne i trwałe obudowy, piloty itp detale. Osobiście polecam LC-52XL2E, najlepiej jednak sam podejmij decyzje po dokładnym zapoznaniu się z obrazem i możliwościami obu tv. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co??? Widze że nie ma chetnych do pomocy w wyborze??? Który bedzie sie lepiej sprawował przy oglądaniu cyfry bez hd
na jakim będe miał ładny obraz , który jest poprostu lepszy pomocy!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo to jest dośc trudny wybór i nie mozna w spoósb jednoznaczny określic który jest lepszy. Ty sam musisz zadecydowac a najlepiej zrób to po prostu po obejrzeniu ich obrazu w sklepie na zywo. Jedno jest pewne wybierasz wsrod najlepszych telewizorów a dokładnie który ty sam zadecyduj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[b]Furman[/b] | Napisz w jakiej cenie masz tego sharpa oraz samsunga.
Mnie bardzo interesuje samsung 50a656 za 5tys, również może cię zainteresować gdyż po pierwsze to 50cali po drugie cena po trzecie plazma.Jak każdy tv ma wady i zalety no ale takiej ceny chyba nie znajdziesz już w innym tv ;] tylko samsung takie ceny daje.Chociaż wolał bym toshibe to z cenami ostro pojechała więc mnie interesuje owy samsung.
Powiem ci że plazma ma swoje wady i zalety jednak człowiek musi się przekonać na własnej skórze bo tak ciężko po informacji od innych.Jedni piszą dobrze o tym modelu inni źle.
Problemy plazmy to np. wypalanie loga stacji jak dłużej posiedzisz, ostro grzeje plazma i się robi jako dodatkowy kaloryfer... oraz prądożerność no ale to się przeboleje bo jak za tv zapłaci się te parę tys mniej to można za rachunek więcej o te 30zł zapłacić bądź 50zł.
Dlaczego podałeś ten wyższy model samsunga a nie a656? O twoim modelu jest bardzo mało informacji.
Jak chcesz najlepszy lcd to bierz Toshiba 52zf355 no ale troszkę kosztuje ... Edytowane przez serce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po 6,5 tys. wybrałem samsunga lepsze parametry i obraz jest dobry z analogowej tv. A sharp podobno nie nadaje sie do nasłonecznionego pokoju bo wszystko sie wydaje matowe a ja własńie taki pokój mam . mysle ze za ta cene to i tak oba tv sa dobre..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...