Skocz do zawartości
nicematii

jaki tv do konsoli xbox360 i filmow dvd?

Rekomendowane odpowiedzi

hej chcialbym kupic tv hd pod konsole xbox360 i do ogladania filmow dvd
niewiem jaki rodzaj tv wybrac czy to ma byc lcd plazma albo jeszcze cos innego zeby jakosc byla dobra nieznam sie na tym wogole
niewiem tez jakiej firmy wybrac tv jakie firmy sa dobre?
jesli chodzi o cene to raczej stawiam na przedzial cena/jakosc
czy to ma byc zwykle hd czy full hd?
chcialbym zebyscie mi doradzili w kwesti wyboru
pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pod xbox360 powinno byc LCD Full HD. Zeby cos poradzić poczytaj tematy na forum.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdecydowalem ze kupie full hd 32 calowy i teraz tak jaki model z nizej wymienionych jest najlepszy?

32" Sharp LC32D65E

32" Panasonic TX-32LZD80

32" Samsung A551

32" Toshiba 32XV500

czyli wmiare najtansze lcd full hd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='nicematii' post='125538' date='12.10.2008, 13:34 ']zdecydowalem ze kupie full hd 32 calowy i teraz tak jaki model z nizej wymienionych jest najlepszy?

32" Sharp LC32D65E

32" Panasonic TX-32LZD80

32" Samsung A551

32" Toshiba 32XV500

czyli wmiare najtansze lcd full hd[/quote]

Jeśli będziesz używał TV do X360 i DVD (skalującego do 720p ; czy nawet do 1080p - to w PRAKTYCE bez różnicy)
to wystarczy Ci TV w rozdz. HD - w PRAKTYCE na X360 nie ma ŻADNYCH gier ponad rozdz. 720p (niektóre nawet mają mniejszą - np. Halo 3) ; a obraz skalowany (z DVD) czy do 720p , czy do 1080p , ma w praktyce taką samą szczegółowość .
NIE WYDAWAJ na TV FullHD - to strata kasy - lepiej kup większy Tv , lub lepszej jakości model , lub przeznacz kasę na cokolwiek innego !
TYM BARDZIEJ że sens kupowania FullHD ma sens przy przekątnej MIN. 50" - od takiej wielkości dostrzega się tą jakość wynikającą z rozdzielczości 1080p !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nawet nie kwestia tego że wystarczy - po prostu po co płacić za coś czego nie wykorzystasz ?
Dziwię się że Aurtorus zalecił FullHD .
I nie musi być LCD - równie dobrze (a może i lepiej - bardziej naturalny obraz) może być plazma .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem hd ready 32", nastepnie zmieniłem na full hd 40zf355 i moim zdaniem róznica jest kolosalna. Po prostu gier nie poznawałem.
Odnosnie plasmy to odradzam, niestety obraz statyczny potrafi namieszać, duszki itp, szczególnie w tańszych modelach. Nawet pionek nie jest od tego wolny.


Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='autorus' post='125548' date='12.10.2008, 15:37 ']Miałem hd ready 32", nastepnie zmieniłem na full hd 40zf355 i moim zdaniem róznica jest kolosalna. Po prostu gier nie poznawałem.
Odnosnie plasmy to odradzam, niestety obraz statyczny potrafi namieszać, duszki itp, szczególnie w tańszych modelach. Nawet pionek nie jest od tego wolny.


Autorus[/quote]


Piszesz o grach z kompa , czy z X360/PS3 ? - bo te z konsol PRAKTYCZNIE wszystkie są w (max.) 720p i w takim razie NIE MOŻE być różnicy czy są wyświtlane na panelu o rozdz. HD , czy FullHD .

No tak - do gier tania/średnio "tania" plazma MOŻE BYĆ gorszym wyborem ze względu na GREEN GHOST ;
ale PONOĆ "KURO" jest tego pozbawione . Edytowane przez Paweł Dziuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...