Jump to content
Sign in to follow this  
kyzol

26 cali? a moze 32 cale?

Recommended Posts

Dobrze wiec byłem dzisiaj w sklepie i normalnie dostałem oczopląsu. Mam około 1700 zł i nie wiem czy wybrać 26 cali czy 32 cale. Telewizję oglądam zazwyczaj w nocy. Pokuj ma 3 na 2 m. Odległości kanapy od telewizora będzie wynosić jakieś 170 cm. Telewizor chce podłączyć do laptop. Wiec wolałbym żeby nie było z tym jakiś problemów mam kartę GeForce 93000m. Przygotowałem listę modeli 32 calowych, na które wiem ze mnie stać:

Toshiba regza 32A3000PG
LG 32lb76
LG 32LG3000
LG 32LG5000
Panasonic Viera TX-32LX80
Sharp LC-32D44EGY

A oto modele, które wpadły mi w oko o przekątnej 26 cali:
LG26 LB75
Sharp LC-26D44EGY

Który z nich byłby najlepszy do mojego pokoju? Przypominam że to ma być przede wszystkim telewizor który będzie ekranem zastępczym do laptopa. Jeśli macie jakieś lepsze pomysły niż te modele, co wymieniłem to chętnie wysłucham. Bardzo proszę o pomoc, ponieważ mam mentlik w głowie.

Jesli ma być ekranem zastępczym to brałbym 32". Chyba ze chcesz przy nim siedzieć z 50cm. To wtedy ten mniejszy. Nie wiem czy te 1700 nie bedzie trochę za mało. W teście był samsung 32 który widziałem za 2200zł. Moze warto byłoby dopłacić do full HD.
[url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=10282&st=0&p=96573&#entry96573"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=...amp;#entry96573[/url]

Autorus

Niestety nie stac mnie. Mam tylko 1700zl i za to moge kupic TV. A co myślicie o Panasonic 32" LCD Viera TX-32LX80? Albo o Sharp 32" LCD Aquos LC-32D44E-BK? Ogolnie poszukuje telewziora który dalo by sie bezproblemowo podlaczyc do laptopa to jest moje podstawowe kryterium. Dzieki za pomoc.