Skocz do zawartości
wadimek

EASY TOUCH 42" ETL071 czy MANTA LCD 4211

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Przymierzam się do kupna TV 42” LCD i tu mam problem. Ze wzgledu na fundusze, zastanawiam się nad 2 modelami:
EASY TOUCH 42" ETL071
MANTA LCD 4211

Cena tych TV to około 2100zł
Długość pokoju 4m, TV ma służyć do cyfry+, sygnał SD, jako monitor do grania.
Znalazłem trochę opisu o easy touch, a o mancie nic. Manta ma leprze parametry(ale z tym rożnie bywa).
Zastanawia mnie czy warto dołożyć 1000zł za Samsung LE40A656

Proszę poradzić co wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='DVDmed' post='125052' date='09.10.2008, 20:20 ']Witam
Warto dołożyć
Pozdarawiam[/quote]

A może jakoś konkrety?
czytając opinie i test o EASY TOUCH to jakość obrazu jest prawie taka sama (nie widze róznicy).Chodzi mi ze dopłacając 1000zł za Samsunga -czy płacę tylko za markę, czy jeszcze za coś. Szkoda że ten ET nie ma 100HZ. Za tą cenie nie można chyba wybrzydzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wadimek' post='125210' date='10.10.2008, 16:03 ']A może jakoś konkrety?
czytając opinie i test o EASY TOUCH to jakość obrazu jest prawie taka sama (nie widze róznicy).Chodzi mi ze dopłacając 1000zł za Samsunga -czy płacę tylko za markę, czy jeszcze za coś. Szkoda że ten ET nie ma 100HZ. Za tą cenie nie można chyba wybrzydzać.[/quote]
1000 zł do Samsunga A656 to dużo? Nie chodzi mi o markę, A551 Samsunga można kupić dużo taniej i też będzie lepszy od wymienionych tandet. Znależć można kilka modeli dobrych jakościowo (np. Toshiby) za około 2500 zł 42 cale. Warto oszczędzać kilka setek? Różnicę w cenie widać już po jakości wykonania obudowy. Edytowane przez x666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...