Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
gtx

Jak zmienić ścieżkę dzwiękową w Dvico ?

Question

Mam problem, nie umiem zmienić ścieżki dzwiękowej.
Mam Dvico M-4000PA

I to wygląda tak jak włączam film to mam pierwszy język jaki jest , nie ma zawsze english, są inne,
wiem że można zmienić i że w pliku są scieżki dzwiękowe ponieważ te same pliki jak wrzucę na Welland Media Player, i włączę ten film to jak nic nie zmienie to jest tak samo jak na Dvico , ale jest taki przycisk na pilocie "Audio" i jak jego wybieram to zmienia mi się ścieżka językowa, w rogu widać C81 C81 C83 C84 A 1 itd. zawsze polski jest na którymś kanale C, ale nie o to chodzi w tym temacie, jak w tym Dvico zmienić :) , jak to możliwe że tansze urządzenie bez problemu radzi sobie a Dvico nie :) , aby zaoszczędzić miejsca pousuwałem wszystkie pliki z reklamami, wstępami, menu itd, zostały tylko same VOB, więc może dlatego Dvico nie daje rady, ale to tragedia jak nie może a tańsza konkurencja tak.

Mam nadzieję że się mylę i jest proste rozwiązanie tego problemu :)
Już załamania dostaje jak kolejny film który zgrałem sobie mam po francusku, niemiecku, japońsku itd. Angielski da się przeżyć ;-)

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet