Skocz do zawartości
fargels

DYSK i 9000HD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy dysk który się montuje do 9000hd musi byś wcześniej przygotowany?? Chodzi mi o to czy ma być zrobiona jakaś partycja, sformatowany itp. Próbowałem na różnym sofcie. Obecnie mam wgrane Sifteam v0.1.7 r8107. Zamontowałem dysk którego tuner nie widzi. Dysk nowy 500GB. Przeczytałem wszystkie posty w dziale ogólnym ale info co do dysku nie znalazłem. Jeszcze jedno pytanie czy na gorącym tunerze jak zrobię głęboki restart tuner strasznie długo się uruchamia i zatrzymuje się na LOADING. Jak go wyłączę na ok 10 minut startuje normalnie. Czy ten tuner mino wszystko musi się tak grzać jest na to jakiś sposób inny niż zmiana obudowy??
Jeszcze jedno czy czytniki uniwersalne na tą chwilę działa tylko dolny slot czy gorny również można jakoś skonfigurować?
Czy jest możliwość usprawnienia przesyłania danych po lanie?? Strasznie wolno się przesyłają. mam połączenie poprzez routera i na pewno wszystko jest poprawnie podłączone i skonfigurowane. Edytowane przez fargels

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='fargels' post='124292' date='05.10.2008, 16:51 ']Jeszcze jedno czy czytniki uniwersalne na tą chwilę działa tylko dolny slot czy gorny również można jakoś skonfigurować?[/quote]
Oczywiście - zawsze są dołącozne pliki konfiguracyjne. W sieci można znaleźć pełne wersje a tam podane są albo opisy albo plik konfiguracyjny jest bogato okraszonym komentarzami. A moze byś podał jakie oprogramowanie pełni role software'owego CAM'a? Bo raczej mało kto jest wróżka by to odgadnąć.

[quote name='fargels' post='124292' date='05.10.2008, 16:51 ']Czy jest możliwość usprawnienia przesyłania danych po lanie?? Strasznie wolno się przesyłają. mam połączenie poprzez routera i na pewno wszystko jest poprawnie podłączone i skonfigurowane.[/quote]

Nie - niestety IPBox jak i Dream nie potrafią w pełni wykorzystać przepustowości fast ethernetu. Nie spodziewaj się lepszego transferu niż 6MBajtów / s.

Co do dysku - wystarczy że będzie miał JEDNĄ partycję PRIMARY umieszczoną w PIERWSZEJ pozycji w tablicy partycji w bootsektorze. Typ systemu plików - linuxowy - EXT2. Tuner sam "zauważy" dysk i jego zasoby zamontuje w swoim drzewie katalogów. Edytowane przez STUDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...