Jump to content
Sign in to follow this  
shafa

sharp 37d65e

Recommended Posts

Witam

Czy mial juz ktos okazje przygladnac temu tv blizej, ja ogladalem w saturnie lecial wczoraj akurat mecz na dwojce lech z awieden i musze powiedziec ze naprawde ten obraz wygladal tam calkiem niezle... w stosumnku do innych tv nawet lepszych teoretycznie.

[quote name='shafa' post='123831' date='03.10.2008, 07:51 ']Witam

Czy mial juz ktos okazje przygladnac temu tv blizej, ja ogladalem w saturnie lecial wczoraj akurat mecz na dwojce lech z awieden i musze powiedziec ze naprawde ten obraz wygladal tam calkiem niezle... w stosumnku do innych tv nawet lepszych teoretycznie.[/quote]

No ja też poluje na ten model. Nie wiem który bedzie lepszy D65 czy Samsung A656. Pomocy

Mam ten tv u siebie a dokładnie LC32D65E i powiem że po 2 tygodniach obcowania z tym tv głownie xbox 360 dvd i cyfra + jestem zadowolony.Tv ma bardzo dobrą czerń jak na lcd, matryca jest dobrze i równomiernie podświetlona, nie ma smużenia.Minusy wolne przełączanie kanałów.Tv ma 3xhdmi slot CI usb przydatna funkcja to min opc tv sam dostosowuje jasność TV do jasnośći w pomieszczeniu.

Witam,

Czy ktoś znalazł jakieś testy tego TV w sieci? Stosunkowo nowy model i malo o nim wiadomo.

@michal999,
Dostrzegles jakies wady? Interesuje mnie tez głównie granie na x360:)

pozdr,
F

Czerń ma bardzo dobrą kolory na hdmi bardzo wyraziste ostre i dobra głębia, smużenia brak .Wolno się włącza kanały też wolno przełącza ale to już chyba norma w sharpach :)

Nie widać smużenia nawet jak sie szybko obracasz w cod 4 czy halo 3.Teraz przechodzę quake 4 a tam jest ciemno dużo cieni itp i tez smużenia nie widać, jestem zadowolony z tego TV.

mam go miesiąc i tak za bardzo nie pieje z radości.Obraz jest ok ale kąt obserwacji nie wiem skąd wzieli te 176 stopni.U mnie wystarczy stanąć z boku i już obraz słabszy.Brak Virtual Dolby.Menu ładne i przyjazne ale za małe literki.Widoczne podświelenie świetlówki szczególnie w rogach ekranu przy ciemniej planszy.Mogę zrobić zdjęcia.Dzisiaj porównam z Bravią 37
Drugi raz bym nie kupił ale trzeba przyznać cena jest ok,jako dodatkowy ekran w domu może być np.sypialnia.
hej
Sony Bravia 37V4500 bije czernią sharpa i tyle na temat ale jest i troszkę droższy
hej Edited by icord

[url="http://www.sharp.eu/cps/rde/xchg/SID-0A0A4384-A9DFBB4B/pl/hs.xsl/169_18051_3233373236_PLK_HTML.htm"]http://www.sharp.eu/cps/rde/xchg/SID-0A0A4...36_PLK_HTML.htm[/url] Ten TV ma dolby surround w ogóle w menu dźwięk masz opcje do włączania dolby surround wł/wył.Przed chwilą robiłem test włączyłem TV żeby nie było innych źródeł światła i u mnie matryca jest podświetlona równomiernie.Jeśli chodzi o kąty zgadzam się ale każdy lcd wykazuje takie efekty większy kąt utrata jakośći mam w domu 4 ekrany LCD i każdy z nich tak sie zachowuje pozdro.