Jump to content
Sign in to follow this  
Wladek87

"N" i multipakiet z HD i telewizja cyfrowa naziemna

Recommended Posts

Witam.
Chciałbym mieć telewizje platformy N wraz z Nboxem oraz multipakiet canal+ wraz z opcjami HD oraz telewizje cyfrową naziemną(po to by mieć Polsat) . Nie chcę dzierżawić dekodera od Cyfry+, więc zamierzam zakupić dekoder HD, który również posłuży do odbioru tv cyfrowej naziemnej.Chciałbym mieć też możliwość nagrywania odbieranych kanałów. Czy istnieje możliwość żeby kupić taki dekoder i podłączyć do nboxa żeby mi to wszystko umożliwił?
Myślałem o Fergusonie 8900 HD PVR z opcją nagrywania na dysku zewnętrznym, jeśli dobrze rozumiem to pozwoli mi nagrywać telewizje cyfrową naziemną oraz kanały z multipakietu, a czy jest możliwość nagrywania także programów z Nboxa? Prosił bym o pomoc w dobraniu sprzętu, może istnieje jakaś tańsza opcja?
Z góry dziękuje za pomoc.

HF8900 HD z dyskiem zewnętrznym to akurat kiepski wybór.Miałem ten sprzęt i powiem Ci tak:do odbioru C+ jak najbardziej,chociaż obraz SD jest przeciętny;do nagrywania całkiem do d..y - nigdy nie wiesz,czy coś się nagrało,czy nie;o nagrywaniu telewizji naziemnej lub z nBoxa zapomnij.Ewentualnie,jak już się uparłeś na tego Fergusona i chcesz mieć "n",to są już w sprzedaży karty Telewizji Na Kartę "n",które prawdopodobnie (nie sprawdzałem chociaż samą kartę już mam,ale będzie aktywna dopiero 3.10.2008) nie są sparowane z dekoderem jak zwykłe karty "n"-ki.Będzie tylko problem,bo trzeba przekładać karty.
Niestety,nie ma tańszych opcji,są tylko droższe,z wewnętrznym dyskiem i/lub Linuksem na pokładzie.

[quote name='Wladek87' post='123893' date='03.10.2008, 13:26 ']A czy jest jakaś możliwość żeby kupić tańszy dekoder bez nagrywania i nagrywać programy z obu platform na komputer?[/quote]
Karta tv-sat do PC DVB-S2 (np.Technotrend) ze slotem na moduły CI (do 400 zł).Masz wtedy możliwość nagrywania bezpośrednio na kompa z C+ i CP (przez moduły) ale nie "n"-ki.