Jump to content
Sign in to follow this  
Wladek87

"N" i multipakiet z HD i telewizja cyfrowa naziemna

Recommended Posts

Witam.
Chciałbym mieć telewizje platformy N wraz z Nboxem oraz multipakiet canal+ wraz z opcjami HD oraz telewizje cyfrową naziemną(po to by mieć Polsat) . Nie chcę dzierżawić dekodera od Cyfry+, więc zamierzam zakupić dekoder HD, który również posłuży do odbioru tv cyfrowej naziemnej.Chciałbym mieć też możliwość nagrywania odbieranych kanałów. Czy istnieje możliwość żeby kupić taki dekoder i podłączyć do nboxa żeby mi to wszystko umożliwił?
Myślałem o Fergusonie 8900 HD PVR z opcją nagrywania na dysku zewnętrznym, jeśli dobrze rozumiem to pozwoli mi nagrywać telewizje cyfrową naziemną oraz kanały z multipakietu, a czy jest możliwość nagrywania także programów z Nboxa? Prosił bym o pomoc w dobraniu sprzętu, może istnieje jakaś tańsza opcja?
Z góry dziękuje za pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
HF8900 HD z dyskiem zewnętrznym to akurat kiepski wybór.Miałem ten sprzęt i powiem Ci tak:do odbioru C+ jak najbardziej,chociaż obraz SD jest przeciętny;do nagrywania całkiem do d..y - nigdy nie wiesz,czy coś się nagrało,czy nie;o nagrywaniu telewizji naziemnej lub z nBoxa zapomnij.Ewentualnie,jak już się uparłeś na tego Fergusona i chcesz mieć "n",to są już w sprzedaży karty Telewizji Na Kartę "n",które prawdopodobnie (nie sprawdzałem chociaż samą kartę już mam,ale będzie aktywna dopiero 3.10.2008) nie są sparowane z dekoderem jak zwykłe karty "n"-ki.Będzie tylko problem,bo trzeba przekładać karty.
Niestety,nie ma tańszych opcji,są tylko droższe,z wewnętrznym dyskiem i/lub Linuksem na pokładzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='Wladek87' post='123893' date='03.10.2008, 13:26 ']A czy jest jakaś możliwość żeby kupić tańszy dekoder bez nagrywania i nagrywać programy z obu platform na komputer?[/quote]
Karta tv-sat do PC DVB-S2 (np.Technotrend) ze slotem na moduły CI (do 400 zł).Masz wtedy możliwość nagrywania bezpośrednio na kompa z C+ i CP (przez moduły) ale nie "n"-ki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...