Jump to content
Sign in to follow this  
daps98

sharp 100Hz i onkyo LVS501 kabel HDMI i brak obrazu??

Recommended Posts

Mam telewizor SharpLC 32RD2E 100Hz i kino domowe Onkyo LSV501 podłaczyłem kablem HDMI i brak obrazu ,na kablu scard wszystko działało chciałem sobie polepszyć i nie ma obrazu,ani dzwięku .Proszę o pomoc instrukcje obsługi czytałem 3 razy Kabel dość drogi za 1m 140 zł.

[quote name='daps98' post='123554' date='01.10.2008, 19:12 ']Mam telewizor SharpLC 32RD2E 100Hz i kino domowe Onkyo LSV501 podłaczyłem kablem HDMI i brak obrazu ,na kablu scard wszystko działało chciałem sobie polepszyć i nie ma obrazu,ani dzwięku .Proszę o pomoc instrukcje obsługi czytałem 3 razy Kabel dość drogi za 1m 140 zł.[/quote]
Nie napisałeś co leci przez ten kabel.Przede wszystkim musisz ustawiś w telewizorze wejście na EXT 4 lub 5 (lub podobne,gdzie są umiejscowione wejścia HDMI) - sam się nie ustawi.Druga możliwa ewentualna przyczyna,to jeśli to jest podłączenie player Blu-ray-amplituner-TV,to w playerze musisz ustawić wyjście inne niż 1080p,bo Twój TV tego nie obsługuje.Sprawdź też,czy w amplitunerze masz ustawione i aktywne wyjście HDMI. Edited by marcus64

[quote name='marcus64' post='123561' date='01.10.2008, 20:47 ']Nie napisałeś co leci przez ten kabel.Przede wszystkim musisz ustawiś w telewizorze wejście na EXT 4 lub 5 (lub podobne,gdzie są umiejscowione wejścia HDMI) - sam się nie ustawi.Druga możliwa ewentualna przyczyna,to jeśli to jest podłączenie player Blu-ray-amplituner-TV,to w playerze musisz ustawić wyjście inne niż 1080p,bo Twój TV tego nie obsługuje.Sprawdź też,czy w amplitunerze masz ustawione i aktywne wyjście HDMI.[/quote]
ustawiłem exit 5 i płyty diwix idą natoniast film z wypożyczlni "daje tylko głos" bez obrazu. Pozatym wydaje mi się obraz gorszy jak ze scarda pozdrawiam i czekam na pomoc

[quote name='daps98' post='123774' date='02.10.2008, 22:13 ']ustawiłem exit 5 i płyty diwix idą natoniast film z wypożyczlni "daje tylko głos" bez obrazu. Pozatym wydaje mi się obraz gorszy jak ze scarda pozdrawiam i czekam na pomoc[/quote]