Jump to content
Sign in to follow this  
Tomislaw

Problem z BD-HP20SB

Recommended Posts

Mam następujący problem z BD-HP20SB. Przy odtwarzaniu filmu ( np. HITCH) w momencie odpalenia dowolnie wybranej sceny lub bezpośredniego odtwarzania filmu od początku urządzenie się zawiesza. Nie reaguje na przyciski ani z pilota ani bezpośrednio z urządzenia. Ostatecznym wyjsciem jest w końcu wyciagnięcie wtyczki z gniazdka i włączenie urządzenia. Materiały dodatkowe na płycie odtwarza bez problemu ale nie odtwarza samego filmu.

Film kupiony w sklepie w Polsce i był odtwarzany dopiero 4 czy 5 raz. Dotychczas odtwarzany był prawidłowo bez najmniejszych zakłóceń, więc nie o jakieś super zabezpieczenia pewnie tutaj chodzi.
Płyta nie posiada nawet najmniejszych rys, jest w idealnym stanie. W innych odtwarzaczach blueray płyta jest odtwarzana prawidłowo.

Ściągnąłem z [url="http://www.sharp.de/softwareupdates/blu-ray/bd-hp20s.html"]niemieckiej strony Sharpa[/url] i wgrałem nowy firmware (obraz bdhp20e_v15.iso - HE8060200). Aktualizacja przebiegła prawidłowo jednak problem nie został rozwiązany.


Czy spotkał się ktoś z tym ?

Mój BD-HP20SB jest na gwarancji ale obawiam się że jak znam życie będą mi go bez przerwy odsyłać wmawiając że urządzenie jest sprawne (jak na razie kilka płyt odtwarza prawidłowo )

Czy spotkał się ktoś z tym ? Czy laser/korekcja błędów już siada ?
Co radzicie z tym zrobić ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli jest tak jak piszesz,nowy soft wgrałeś prawidłowo i tylko ta konkretna płyta nie jest dobrze odtwarzana,to są dwie możliwości: albo dodatkowe zabezpieczenia na płycie (miałem tak z filmami Disneya) z którymi Sharp sobie nie radzi (niedopracowany soft),albo uszkodzony player.
Jeżeli masz taką możliwość,spróbuj odpalić ten film na innym BD HP20SB (np.poproś o sprawdzenie w jakimś sklepie).Zobacz też,czy na Twoim odtwarzaczu film się uruchomi bez żadnego skakania po scenach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...