Skocz do zawartości
Tomislaw

Problem z BD-HP20SB

Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujący problem z BD-HP20SB. Przy odtwarzaniu filmu ( np. HITCH) w momencie odpalenia dowolnie wybranej sceny lub bezpośredniego odtwarzania filmu od początku urządzenie się zawiesza. Nie reaguje na przyciski ani z pilota ani bezpośrednio z urządzenia. Ostatecznym wyjsciem jest w końcu wyciagnięcie wtyczki z gniazdka i włączenie urządzenia. Materiały dodatkowe na płycie odtwarza bez problemu ale nie odtwarza samego filmu.

Film kupiony w sklepie w Polsce i był odtwarzany dopiero 4 czy 5 raz. Dotychczas odtwarzany był prawidłowo bez najmniejszych zakłóceń, więc nie o jakieś super zabezpieczenia pewnie tutaj chodzi.
Płyta nie posiada nawet najmniejszych rys, jest w idealnym stanie. W innych odtwarzaczach blueray płyta jest odtwarzana prawidłowo.

Ściągnąłem z [url="http://www.sharp.de/softwareupdates/blu-ray/bd-hp20s.html"]niemieckiej strony Sharpa[/url] i wgrałem nowy firmware (obraz bdhp20e_v15.iso - HE8060200). Aktualizacja przebiegła prawidłowo jednak problem nie został rozwiązany.


Czy spotkał się ktoś z tym ?

Mój BD-HP20SB jest na gwarancji ale obawiam się że jak znam życie będą mi go bez przerwy odsyłać wmawiając że urządzenie jest sprawne (jak na razie kilka płyt odtwarza prawidłowo )

Czy spotkał się ktoś z tym ? Czy laser/korekcja błędów już siada ?
Co radzicie z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jest tak jak piszesz,nowy soft wgrałeś prawidłowo i tylko ta konkretna płyta nie jest dobrze odtwarzana,to są dwie możliwości: albo dodatkowe zabezpieczenia na płycie (miałem tak z filmami Disneya) z którymi Sharp sobie nie radzi (niedopracowany soft),albo uszkodzony player.
Jeżeli masz taką możliwość,spróbuj odpalić ten film na innym BD HP20SB (np.poproś o sprawdzenie w jakimś sklepie).Zobacz też,czy na Twoim odtwarzaczu film się uruchomi bez żadnego skakania po scenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...