Skocz do zawartości
jajo9

Konferencja C+

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Cyfry+, zarząd przedstawił nowości programowe oraz nowe funkcje dla abonentów.
Farid Belkhodja, dyrektor pionu obsługi klienta Cyfry+, oraz
Beata Ryczkowska, dyrektor programowy, przedstawili propozycje dla abonentów z okazji dziesięciolecia.

Nowe usługi i programy:
Multiroom - z jednej anteny będzie można zrobić rozgałęzienie na dwa telewizory w dwóch różnych pomieszczeniach. Każdy widz może oglądać dwa różne pakiety, dwa różne kanały. W grudniu pojawi się faza testowa dla abonentów. Usługa, w cenie 15 złotych, wprowadzona zostanie w pierwszej połowie przyszłego roku. To pierwsza tego typ usługa w Polsce.

Zone Romantica, MTVNHD, Domo, Patio TV - kanały wprowadzone we wrześniu. Wkrótce Cyfra+ wprowadzi również TVN Warszawa, TVN Lingua i Religia.tv.

VOD - dla wszystkich abonentów, dostęp do 40 filmów (także w HD), które co 10 dni będą "odświeżane".
- Przede wszystkim będą to nowości, które nie miały jeszcze swoich premier w TV - mówi Beata Ryczkowska. - Czterdzieści filmów to 100 GB na usługę.

Cennik usługi VOD:
- 11 zł za nowy film
- 13 zł za film w HD
- 8 zł za film niepremierowy
- 4 zł za koncert lub odcinek serialu
Filmy dostępne będą bez limitu oglądania przez 48 godzin.

Cyfra zapowiada również wzbogacenie Pakietu powitalnego, m.in. Domo. Obniżona będzie również cena pakietu - dostępny będzie za 9,50 złotych.

Promocje dla nowych abonentów:
- pakiety tańsze 50% na 10 miesięcy
- dekoder za złotówkę
- więcej kanałów w pakietach
- 10% zniżki na telewizory HD
- Canal+ i HBO w HD za darmo

Promocje dla obecnych abonentów:
- 10% rabatu na aktualny pakiet przez 10 m-cy (dla klientów Cyfry od 1998 roku)
- loteria jubileuszowa - na 10 abonentów czekają nagrody, m.in. telewizor czy też 10 m-cy pakietu prestiżowego gratis.
- dla uczestników programu Złoty Plus 10 tys. biletów do kina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:P:D:)
No rewelacja........ Płatny multiroom, VOD jak w "n", super programowe nowości HD :)

Zaraz mnie wyzwą od fanbojów enki.......... ;) Edytowane przez Elendil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dość fajna oferta dla nowych i ogólnie też zrobiło się ciekawie

ps. 0065 R.I.P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Elendil' post='123273' date='30.09.2008, 12:04 ']:):P:D
No rewelacja........ Płatny multiroom,[/quote]

A sądziłeś, że ktoś da taką opcję za free?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='upan[beeep]' post='123278' date='30.09.2008, 12:33 ']A sądziłeś, że ktoś da taką opcję za free?[/quote]
Nie, w ence też miało być za dopłatą. Ale w tej chwili są w C+ splittery więc płatny multiroom to jakaś pomyłka. No chyba, ze od jutra splitterowane sygnały zgasną.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Elendil' post='123281' date='30.09.2008, 11:39 ']Nie, w ence też miało być za dopłatą. Ale w tej chwili są w C+ splittery więc płatny multiroom to jakaś pomyłka. No chyba, ze od jutra splitterowane sygnały zgasną.....[/quote]

nie zgasną, poza tym nie każdy wie co to splitter i opiera się na tym to co oferuje cyfra+ , a co do multiroomu to oczywista sprawa, że najlepszym rozwiązaniem jest splitter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może N dostanie kopa i szybko wprowadzi multiroom... Na tym mi najbardziej zależy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='_siwy_' post='123285' date='30.09.2008, 11:57 ']Może N dostanie kopa i szybko wprowadzi multiroom... Na tym mi najbardziej zależy...[/quote]

Nie wprowadzi bo niby jak? karty są parowane, umowy licencyjne, pierdoły prawne, hollywood, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze coś:

"Powstanie nowy Pakiet Prestiżowy HD+ - będą w nim dostępne poza standardową ofertą także wszystkie kanały HD (do tej pory HD były jako opcja dodatkowa, osobno płatna). Z kolei do Pakietu Komfortowego dołączą AXN, AXN Sci-Fi, AXN Crime i Discovery Channel (cena nie ulegnie zmianie). Jego nowa nazwa to Pakiet Komfortowy+. Do Pakietu Powitalnego, który od tej pory będzie się nazywać Powitalny+, dołączy 5 kanałów. Miesięczna opłata za niego będzie wynosić 9,50 zł, ale tylko dla nowych abonentów. Niewątpliwie jest to odpowiedź na ofertę Telewizji na Kartę."

źródło - satkurier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda, ze nie ma jeszcze tego na ich stronie, żeby dokładnie można było pooglądać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='emigrant' post='123288' date='30.09.2008, 13:02 ']Nie wprowadzi bo niby jak? karty są parowane, umowy licencyjne, pierdoły prawne, hollywood, itd.[/quote]
Multiroom w ence ma być podobno parowany. Mamy dostać komplet kart (jedna główna, druga klon nie działająca bez pierwszej) i dwa dekodery, połączenie pomiędzy nimi jednym kablem sieciowym. Coś jednak nie wychodzi z tym połączeniem kablowym i przekazywaniem uprawnień. Dlatego to wszystko się tak opóźnia. Może im się w końcu uda, bo teraz już nie ma na co czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Elendil' post='123293' date='30.09.2008, 12:12 ']Multiroom w ence ma być podobno parowany. Mamy dostać komplet kart (jedna główna, druga klon nie działająca bez pierwszej) i dwa dekodery, połączenie pomiędzy nimi jednym kablem sieciowym. Coś jednak nie wychodzi z tym połączeniem kablowym i przekazywaniem uprawnień. Dlatego to wszystko się tak opóźnia. Może im się w końcu uda, bo teraz już nie ma na co czekać.[/quote]

marzenia... moim zdaniem nie będzie w nce żadnego multiroomu, obym się mylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='emigrant' post='123296' date='30.09.2008, 13:24 ']obym się mylił.[/quote]
Oby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Liczyłem na informację typu - przejmujemy od grudnia 2 nowe transpondery, poprawimy jakość kanałów HD dołożymy np 3 nowe kanały HD -
a tu taka lipa. Nasze platformy okopują się i coraz bardziej upodabniają. Ale atrakcja AXN-y w komfortowym, toż na to na 52" patrzeć nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do pakietu Powitalny+ (za 9,50/mc dla nowych abonentów) dołączą:
- Ale Kino!
- Zig Zap/Hyper
- Mini Mini
- Planete
- Kuchnia TV
- Domo

Pakiet podstawowy (Podstawowy+ za 20 zł/mc dla nowych abonentów) zostanie rozszerzony o:
- AXN
- National Geographic Channel
- Discovery Science
- Discovery Travel & Living
- Kuchnia TV

Pakiet Komfortowy+ (30 zł/mc dla nowych abonentów) będzie zawierać dodatkowo:
- AXN
- AXN Sci-Fi
- AXN Crime
- Discovery Science
- Discovery Travel & Living
- Discovery Science
- Kino Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='upan[beeep]' post='123305' date='30.09.2008, 14:00 ']Do pakietu Powitalny+ (za 9,50/mc dla nowych abonentów) dołączą:
- Ale Kino!
- Zig Zap/Hyper
- Mini Mini
- Planete
- Kuchnia TV
- Domo

Pakiet podstawowy (Podstawowy+ za 20 zł/mc dla nowych abonentów) zostanie rozszerzony o:
- AXN
- National Geographic Channel
- Discovery Science
- Discovery Travel & Living
- Kuchnia TV

Pakiet Komfortowy+ (30 zł/mc dla nowych abonentów) będzie zawierać dodatkowo:
- AXN
- AXN Sci-Fi
- AXN Crime
- Discovery Science
- Discovery Travel & Living
- Discovery Science
- Kino Polska[/quote]

ciekawe jak z ceną prestiżowego+ i co zawiera? znaczy czy będą za coś dopłaty czy wreszcie full pakiet (no może bez tego xxx)

ewentualnie ile będzie kosztował taki zestaw: podstawowy lub komfortowy + canal+ z HD, NGHD + orange ekstraklasa??? w sumie mi hbo na grzyba podobnie jak filmnet czy jak on się tam nazywa... Edytowane przez ulan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że do podstawowego dodali NG i Science, moje ulubione kanały i przez 10 miesięcy za 20zeta i później przez 8 normalna cena, ale myślę, że niezły deal. Edytowane przez emigrant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='emigrant' post='123308' date='30.09.2008, 14:14 ']Fajnie, że do podstawowego dodali NG i Science, moje ulubione kanały i przez 10 miesięcy za 20zeta i później przez 8 normalna cena, ale myślę, że niezły deal.[/quote]

to trzeba podpisać umowę na 18 miesięcy?? bo nigdzie nie było o tym mowy powyżej???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ulan' post='123310' date='30.09.2008, 13:18 ']to trzeba podpisać umowę na 18 miesięcy?? bo nigdzie nie było o tym mowy powyżej???[/quote]

Byłem kilka dni temu w cyfrze i gość mi mówił jak chce płacić co miesiąc abonament to umowa na 18 miesięcy, jak chcę mieć umowę na 12 miesięcy to trzeba zapłacić za cały rok z góry. Oczywiście promocje tyczą się tylko opcji na 18 miesięcy czyli opłata co miesiąc. Edytowane przez emigrant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]Pakiety Prestiżowy HD+, Komfortowy+ i Powitalny+ będą dostępne tylko dla nowych abonentów. Dotychczasowi abonenci nie uzyskają dostępu do kanałów HD w Prestiżowym, AXNów i Discovery w Komfortowym oraz tych pięciu jeszcze nieokreślonych w Powitalnym.[/quote]

A dla starych, zdzieranych przez 10 lat, 10% zniżki.......

Sorry, do końca roku będzie też dla starych, ale co potem???

[quote]Wszyscy dotychczasowi Abonenci otrzymają do końca roku bezpłatny dostęp do poszerzonych pakietów, a posiadacze pakietu Prestiżowego będą mogli oglądać gratis wszystkie kanały HD dostępne na platformie (CANAL+ Film HD, CANAL+ Sport HD, National Geographic Channel HD, MTVNHD, Eurosport HD, HBO HD).[/quote]
Źródło: C+ Edytowane przez Elendil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='emigrant' post='123311' date='30.09.2008, 14:21 ']Byłem kilka dni temu w cyfrze i gość mi mówił jak chce płacić co miesiąc abonament to umowa na 18 miesięcy, jak chcę mieć umowę na 12 miesięcy to trzeba zapłacić za cały rok z góry. Oczywiście promocje tyczą się tylko opcji na 18 miesięcy czyli opłata co miesiąc.[/quote]

hmm też byłem i nic takiego nie słyszałem... pewnie różnie to bywa... pytałem się nawet dwa razy przy poprzednich promocjach (tych na 7 miesięcy itp) i twierdziła panienka ze stoiska w Arkadii, ze umowa na 12 miesięcy, ale tu moze być inaczej w końcu 10 miesięcy za 50%, choć wołałbym umowę na 12 miesięcy (potem zawsze mozna renegocjować szybciej :-)

ps. a na infolinię nie idzie się dodzwonić, na stronie www nieaktualne... no ładnie się do tego przygotowała c+ Edytowane przez ulan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='ulan' post='123315' date='30.09.2008, 13:27 ']hmm też byłem i nic takiego nie słyszałem... pewnie różnie to bywa... pytałem się nawet dwa razy przy poprzednich promocjach (tych na 7 miesięcy itp) i twierdziła panienka ze stoiska w Arkadii, ze umowa na 12 miesięcy, ale tu moze być inaczej w końcu 10 miesięcy za 50%, choć wołałbym umowę na 12 miesięcy (potem zawsze mozna renegocjować szybciej :-)

ps. a na infolinię nie idzie się dodzwonić, na stronie www nieaktualne... no ładnie się do tego przygotowała c+[/quote]

A musiała się przygotować? Te newsy to są wycieki z konferencji i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już info na stronie [url="http://www.cyfraplus.pl/_abo_aktualnosci_12227763091282.html"]Cyfry[/url]
Niestety brak info o nowych kanałach HD, lub o poprawieniu jakości istniejących.
Jedyne plusy to, że mając np. pakiet komfortowy zyskuje sie 19,5 zł. chociaż w tej cenie lepiej jakby jakieś trzy nowe kanały HD o dobrej jakości.
Ale niestety u nas liczy się ilość, a nie jakość. Często słychać pytanie ile masz kanałów?
Przykre, ale prawdziwe

Pozdrawiam

Krzysiek

PS Gdyby nie minimini to bym się pozbył Cyfry :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...