Skocz do zawartości
majki

Kupno TV 32" do kablowki analogowej. Pilne :(

Rekomendowane odpowiedzi

Ten temat przewija sie wiele razy na forum, jednak decyzje o kupnie TV musze podjac dzisiaj, a niestety nie mam czasu w pracy, zeby przy komputerze zbyt duzo dzisiaj siedziec a do tego szukac na forum :( wiec z góry przepraszam za kolejne pytanie, ale mam nadzieje, ze zrozumienie i ktos bedzie w stanie mi odpowiedziec.

Do rzeczy:
Preferowany rozmiar - 32".
Wielkosc pokoju - 11m2 (sypialnia).
Sygnal - TV kablowa aster (a wiec analog. Dekoder cyfrowy bedzie w innym pokoju. No chyba, ze kiedys po prostu puszcza HD wszedzie?)
Odleglosc do ekranu - 2-2,5 m.
Podlaczanie innych sprzetow - poki co tylko laptop do odtwarzania filmow.
Oswietlenie - slabe (najczesciej ogladane bedzie wieczorem, w nocy)

Chciałbym wydać do 2500-2700zł.

Reasumujac - potrzebny 32" tv bez 'wodotryskow' jako tv do sypialni, który będzie nieźle odbierał sygnał analogówki kablowej (w przyszłości Być może (przez duże 'B') HD).


Myślałem nad Samsung LE32A656 lub Sony KDL-32V4500.

Może ktoś pomóc?
Naprawde zależy mi na czasie, więc prosiłbym kogoś obytego w temacie o model, który powinienem kupić (bez zbędnego tłumaczenia, każda marka i model wchodzą w grę do kwoty, którą podałem).

pozdrawiam,
Mikołaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ciezko z dostępnością tego sprzetu :( Przez net zamawiac nie chce, jakos nie mam zaufania.

Coś innego? Rozumiem, ze szukamy 100Hz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philips 32PFL7603 D

Myślę iż wielu się ze mną zgodzi...cena około 2400..."spadkobierca" świetnego Philips 32 PFL7862...za te pieniadze istny szał :(

No i posiada " Natural Motion" i "Pixel Plus"...
Polecam szczerze...aha,rzeczony model bez 100 hz-ale to nie "ból" głowy :P

Edytowane przez parominius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Dzieki za rade, poczytalem troche opini ludzi - no i faktycznie, wyglada na to, ze na kablowce ta sobie swietnie rade :( Zaczynam sie za nim rozgladac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[url="http://www.skapiec.pl/szukaj/w_calym_serwisie/32lx85"][b]Panasonic TX-32LX85[/b][/url] lub [url="http://www.skapiec.pl/szukaj/w_calym_serwisie/32pg6000"][b]LG 32PG6000[/b][/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też to przerabiałem ostatnimi czasy. W szranki stanęły dwa modele Philipsa 7403 i 7603.
Pierwszy z nich ma 100hz, ale nie posiada Ambilighta. Drugi z nich dokładnie na odwrót.
Wybrałem 7403.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, dobra wiadomosc jest taka, ze decyzje moge podjac do jutra (A nie do wczoraj).

Sklaniam sie wiec ku Philipsowi, bo w tym malym rankingu wychodzi na to, ze prowadzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, to juz chyba ostatnie pytanie :)

Czym sie różni 32PFL7603 D/10 od 32PFL7603 D/12?

Czy potrzebuje 'D' (mpeg2) czy wystarczy 32PFL7603? (to drugie jest tansze i szybciej dostepne :)

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, wlasnie mi sprzedawca (via telefon) powiedzial, ze literka 'D' z tylu nie znaczy nic - ze wszystkie modele sa takie same, tylko jedni sprzedawcy to pisza, inni nie.

Zna ktos odpowiedz na to pytanie? Bede wdzieczny za szybka odpowiedz :)

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...