Skocz do zawartości
DVDmed

EPSON EMP-TW2000 Full HD ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Interesuje mnie projektor EPSON EMP-TW2000 Full HD a może na dzień
dzisiejszy wystarczy EPSON EMP-TW1000 Full HD
( różnica ok.3000-3500 zł ) Czy warto aż tyle dokładać?
Bardzo proszę o fachową odpowiedź.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam tw-2000, jest superek. Moim zdaniem wart swojej ceny.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!
Mam TW-1000 - jest zajedwabisty - polecam :>
Pewnie odstaje jakością czerni od nowszego modelu - ale biorąc pod uwagę fakt, że rzucam obraz na ekran za 1000zł, który wisi w średnio zaciemnionym salonie to z mojego punktu widzenia nie warto przepłacać... Edytowane przez x_nerve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystko fajnie panowie tylko ze w tym miesiacu ma debiutowac tw-5000 wiec radzenie co wziac na chwile przed zmiana technologiczna jest troche slabe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Autor wątku właśnie sie o te starsze modele pyta. To mamy nic nie pisac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja rada: Z tego co wiem, TW5000 będzie oparty o ten sam panel co TW2000. Za to między panelami TW1000 i TW2000 jest różnica generacji. I różnicę widać. Zwłaszcza w cieniach. Co prawda TW2000 który widziałem, był skalibrowany a TW1000 nie, ale rożnica jest istotna (choć oba są bardzo dobre). Myślę, że warto poczekać na spadek ceny TW2000 po wejściu TW5000 (do ok. 6000 zł) i wtedy kupić. Jednak dobrze też poczekać na testy TW5000. Może być spora różnica funkcjonalna. Ja właśnie czekam na spadek cen TW2000. Mam TW600 i chyba pozostanę wierny marce. Mimo twardego wyłączania (zdarzało się z głupoty) lampa dochodzi 3000 h i nadal działa. To nie do przecenienia. Dodam także, że pojawił się ciekawy model TW980, który wydaje się podobny do TW1000 tylko tańszy. Edytowane przez Woodolec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...