Skocz do zawartości
DECK

Chyba klatki nie nadążają się wyświetlać ... ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jakis problem z wyświetlaniem filmów z kompa ... praktycznie od zawsze w sumie ...

wczesniej miałem radka X1300 ... jakis rok temu zmieniłem na HD 3600 i dalej to samo ...

TV podłączony jest tak samo jak monitor - po HDMI i na jednym i drugim ekranie jest ten sam objaw:
- jak leci film to mniej więcej w połowie ekranu (szczególnie na szybkich ujeciach) widać podział pomiedzy klatkami fimu ...

nie wiem jak to wytłumaczyć (dźwięk to moja profesja) ale komp odtwarza film tak jak by nie nadążał wyświetlac przeliczonych już klatek ... cos jak by na ekranie w kazdej chwili było pół starej i pół nowej klatki ... O_o

trochę przestawiałem mu odświeżanie ale specjalnych róznic nie auwazyłem ...

70% maksymalnie zutylizowany jest procesor nawet przy "najcięższych" filmach w 1080p
karta graficzna ro radek HD 3600 (chłodzenie pasywne [duza obudowa kompa + wiele wiatraków] i podobno to taki "dobrze zrobiony" jest model)
winda x64 @ dwurdzeniowy AMD @ 2G ramu najszybszego jaki można tym prockiem obsłużyć ...

komputerek nowy już nie jest, ale do domowych multimediów styka chyba ... sam już nie wiem ...




eny pomysłas ? Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po 2,2 na rdzeń ...



dobra - chyba ogarnąłem ...
odtwarzacz źle miał pokliknięty render obrazu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2,2ghz na amd to troche malo jesli nie wspomaga sie grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już działa :lol:
- nie doczytał ?

aktualnie 50-60% obciążenia procka przy 1080p na pełnym ekranie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak przy każdym tego typu pytaniu polecam dodatkowo filtr ReClock.

Zmiana renderera najprawdopodobniej pomogła na V-sync, ale i tak jest duża szansa że część klatek z filmu się gubi bądź powtarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...